Техніка URD

Асфальтоукладачі

Універсальні і високопродуктивні: вони відмінно укладають асфальтобетон як на автомагістралях, так і на перехрестях з круговим рухом

VOGELE SUPER 1600-3 / 1800-2 / 1900-2 / 2100-3

Катки дорожні

Використовуємо надійну техніку для ущільнення грунту і асфальтобетонних покриттів на самих різних типах доріг

НАММ / BOMAG / AMMANN

Автогрейдери

Широко застосовується у будівництві доріг та інфраструктурних об'єктів, виконують завдання: вирівнювання та переміщення грунту, сипучих будівельних матеріалів, вироблення склонів, відводних каналів та канав.

CATERPILLAR / SDLG

Фрези дорожні

Спектр застосування варіюється від великомасштабного комплексного зняття дорожнього одягу глибиною до 35 см за один прохід, ремонту бетонних дорожніх покриттів, і до чистового фрезерування для поліпшення якостей зчеплення дорожнього полотна.

WIRTGEN W150 / W200F / W210

Рециклери

Технологія холодного ресайклінгу передбачає подрібнення наявного дорожнього полотна, а асфальтогранулят однорідно змішується з в'яжучими. Потім нова суміш використовується в якості основи для несучих шарів дорожнього полотна.

WIRTGEN WR2400 / WR2500S

Екскаватори-навантажувачі

Екскаватор-навантажувач поєднує у собі функціональність бульдозера, фронтального навантажувача, екскаватора. Універсальність таких машин дозволяє успішно справлятися з широким колом робіт при будівництві доріг.

JCB 3CX

Екскаватори

Використовуємо для риття глибоких котлованів під будівництво споруджень, мостів, траншей під трубопроводи і комунікації, а також донний шар у водоймах при зведенні мостів.

JCB / CATERPILLAR / DOOSAN

Бульдозери

Застосовуємо при плануванні та переміщенні грунтів, дорожньо-будівельних матеріалів при будівництві та ремонті доріг.

CATERPILLAR / SEM

Навантажувачі фронтальні

Універсальний вид техніки, затребуваний при зведенні доріг, роботах на будівництвах, кар'єрах.

LONKING / SDLG / DOOSAN

Самоскиди

Широко використовуються для транспортування сипучих будівельних матеріалів, грунту, асфальтобетонних сумішей.

VOLVO / IVECO

Тягачі

Призначені для буксирування причіпних конструкцій, напівпричепів, несамохідних технічних засобів, несправної спецтехніки. Вважаються найбезпечнішими, комфортабельними вантажними тягачами в Україні.

VOLVO / DAF / MAN

Міні-екскаватори

Екскаватор-навантажувач JCB- це колісна техніка широкого призначення, що випускається всесвітньо відомим виробником різної спецтехніки J.C.Bamford Excavators Ltd, також відомої як JCB.

JCB / CATERPILLAR

Міні-навантажувачі

Наші міні-навантажувачі Bobcat перевершують звичайні колісні машини по вантажопідйомності, стійкості і тягового зусилля. Висока надійність і довговічність компактних навантажувачів- запорука Вашого успіху.

BOBCAT

Трактори

Легкість обслуговування, великі міжсервісний інтервали, невибагливість завоювали велику кількість шанувальників техніки John Deere по всьому світу.

JOHN DEERE, МТЗ, БОРЕКС

Машини для дорожньої розмітки

Машина призначена для нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Малі габарити машини дозволяють використовувати її для нанесення розмітки в межах міста без створення перешкод руху міського транспорту

КОНТУР 600 / 600ХПЭ

Автобуси

Ідеальні та надійні мікроавтобуси стануть у нагоді завжди! Є версія, обладнана для перевезення людей з обмеженими можливостями.

VOLKSWAGEN / MERSEDES / ПАЗ

Дубль кабіни

Дубль кабіна дозволяє швидко та зручно транспортувати громіздкі речі та великі вантажі. Автомобіль зручний та має невеликі витрати палива.

VOLKSWAGEN / RENAULT / MERSEDES

Паливозаправники

Гарна інвестиція в продуктивність бізнесу. Паливозаправник допоможе мінімізувати витрати часу та палива на неодружених пробіг техніки

RENAULT / DAF / МАЗ / КАМАЗ

Цементовози

Цементовоз поставляє сировину на заводи і бетонні заводи. З цим типом напівпричепа підприємства, що знаходяться далеко від залізничних колій, можуть без перебоїв отримувати необхідні матеріали.

ALI RAZA USTA / GUVEN / INTERCONSULT

Машини для ямкового ремонту струменевим методом

Застосування спеціалізованих машин для ямкового ремонту доріг дозволяє знизити трудовитрати на операції, що виконуються вручну, скоротити витрату матеріалу і час ведення робіт.

MADROG / P-130M / HYDROG

Трали

Невелика висота тралів дозволяє їм транспортувати негабаритні вантажі в тих місцях, які мають обмеження проїзду транспорту за висотою (лінії електропередач, мости та інше)

TAD / NOOTEBOOM

Водовозки

Водовоз МАЗ може забезпечити водою найвіддаленіші і важкодоступні райони, транспортувати, зберігати і перекачувати харчові рідини, застосовуватися для пожежогасіння і в сфері комунального господарства.

DAF / МАЗ

Автогудронатори

Техніка дозволяє проводити дієві роботи, що відносяться до будівництва автодоріг, аеродромів, мостів і гідроізоляції певних елементів споруд, трубопроводів і різних комунікацій

ECOSPRAY/ HYDROG

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами