Проектування мостів

Проектування мостів

 

Одним із цікавих та важливих завдань для компанії URD Українські дороги – є проектування мостів. Зведення інженерних споруд, які дають можливість з’єднати між собою усю транспортну інфраструктуру країни в єдину систему, називають мостами. Ми вибрали для себе цей напрямок, адже із зростанням інтенсивності руху та великою кількістю транспорту на автошляхах, стала потреба у будуванні мостів, що забезпечить безперервний та безперешкодний рух пішоходів та транспорту.

Наші фахівці з проектування мостів із задоволенням візьмуться за роботу будь-якої складності, спроектують індивідуальний об’єкт, який задовільнить замовника, чи то приватної власності чи державної, стане окрасою місцевості та вдало впишеться у природній інтер’єр даної території. Грамотні спеціалісти, із творчим потенціалом, знанням технологій будівництва та усіх встановлених нормативів з будування мостів, швидко та якісно виконають ваше замовлення.

 

Проектування мостів від компанії URD

 

Проектування мостів від компанії URD за конструкціями подяляють на:

 

 1. Балкові мости. Це найпростіший за конструкцією міст. Основою такого моста є балки та ферми, ще їх називають прольотами, які розташовані на опорах та передають усе навантаження. Будують балкові мости переважно із залізобетону, сталі, інколи будують і дерев’яні конструкції, які теж характеризуються надійністю.
 2. Арочні (звідні) мости. За конструкцією будуються аркою, з матеріалу сталі чи залізобетону, інколи блоків залізобетонних. Така конструкція може мати один прольот (навантаження лягає на крайні опори) та декілька, що розподіляє навантаження на всі опори мосту (крайні та проміжні).
 3. Висячі мости. Основна конструкція даного мосту виконується із гнучких елементів, таких як канати, ланцюги тощо. Такий тип використовується, коли відсутня можливість встановити проміжні опори. Щоб зменшити навантаження на висячий міст, встановлюють додаткові опори з міцних сталевих канатів, які створюють надійність під час руху. Такі мости мають переваги, адже вони здатні під впливом вітру згинатись не отримавши пошкоджень, можливість їх спорудження високо над водою.
 4. Вантові мости. Складаються з одного або декількох пілонів, що з’єднані з дорожнім полотном сталевими тросами, це і є відмінність від висячих мостів. У таких мостах дорожнє полотно менш рухоме, тому найбільш використовується при залізничних переправах.

 

Проектанти компанії  URD Українські дороги знаються на усіх засадах ,щодо проектування мостів, тому виконають надважкі завдання, а кінцевий результат задовільнить замовника. Ми знаємо усі необхідні теоретичні основи побудови мостів, маємо великий практичний досвід у даній галузі.

 

За призначенням мости бувають:

 

Пішохідні.  Такі мости призначені для пішоходів, які з легкістю та безпечно подолають будь-яку  перешкоду, як природну так і штучну.  Замовивши проект на такий міст, наші проектанти зможуть задовільнити усі ваші побажання, врахувати велику кількість індивідуальних факторів. Будуються пішохідні мости над транспортними магістралями, природними та штучними перешкодами, між міськими спорудами,  які мають різне призначення, навантаження та будову.

 

Залізничні. Зводять мости такого типу для проведення залізничних колій, що дозволяє безпечно здійснювати рух над перешкодами, автошляхами, водоймами та іншими перешкодами. Такі мости вимагають встановлення жорстких прогонів, мінімальний прогин конструкції, особливо під час руху потяга. Наші досвідчені фахівці обов’язково дадуть консультацію щодо створення такого мосту та запропонують гарний варіант, який надійно служитиме для експлуатації та створить безпеку під час руху.

 

Автодорожні. Проект таких мостів розраховано для руху автомобілів по дорозі, що має перешкоду (водойми, гори), чи перетин декількох автошляхів. Проектанти враховують усі необхідні нюанси, а саме елементи, які мають розміщатись на автодорозі, навантаження даного моста, інтенсивність руху транспорту.

 

Який би міст наші фахівці не проектували, керуються встановленими нормативами та існуючими стандартами. Розуміють важливість даного елементу, його функції та цілі, а також безпеку під час руху пішоходів чи транспорту. Але не забуваємо і про конкурентну вартість виконання проекту та його будівництва.

 

Ми працюємо на перспективу, враховуємо не лише теперішнє навантаження на міст, який проектуємо, але і на його подальші можливі навантаження та інтенсивність руху транспорту чи пішоходів. Розуміємо, що проектування та будування мостів – це будівельна галузь, яка вимагає постійного пошуку  нових матеріалів, технологій та творчого підходу. У компанії URD Українські дороги працюють досвідчені працівники усіх рівнів даної галузі, які постійно навчаються за кордоном у своїх колег, переймають їх досвід та вдало застосовують на теренах України.

Етапи робіт з проектування мостів:

 

 1. Аналізується загальна оцінка місцевих умов, також вимоги кліматичні, географічні, гідрологічні, виробничі ,судноплавні та інші. Саме оцінка та аналіз даних умов та вимог дає можливість розв’язати надважливі питання, щодо майбутньої конструкції моста, а також типу його зведення. Створюємо типи фундаментів.
 2. Створюється конструктивна схема проектованого моста. Визначаються генеральні розміри (висота та довжина), розбиваються прольоти, помічають типи прогонових будов, фундаменту та опори.
 3. Оцінюються та порівнюються усі намічені варіанти за технічно-економічними показниками, архітектурними особливостями та іншими вимогами, які пов’язаних із спорудженням мостів.
 4. Розраховується та підбирається необхідний матеріал, для створення даного елементу.
 5. Визначення вартості моста, враховуючи засади, проміжні опори, пролітні будови, вартість робіт.

 

Наша компанія проектує об’єкти будь-якої складності. Провідні фахівці даної специфіки, а це інженери, експерти, проектувальники,  мають усі необхідні документи, що засвідчують їх кваліфікацію та професійність у роботі, а їх попередні проекти – досвід з реалізації аналогічних об’єктів. Нашими клієнтами є державні установи, приватні будівельні компанії, комунальні підприємства, аеропорти та інші установи.

 

Послуги з проектування мосту від компанії URD включають:

 

 1. Інженерно-геодезичний та інженерно-геологічний аналіз місцевості;
 2. Розробка проекту, що поділяється на :

Робочий проект;

Робоча документація;

Техніко-економічне обґрунтуваннях усіх моментів;

Проект.

 1. Експертиза даного об’єкту.
 2. Авторський супровід на будівництві.

Яким би складним не було завдання, ми візьмемось за його реалізацію та створимо міст, безпечний, надійний, який гармонійно впишеться у природу даної місцевості.  Проектанти знають не лишень технічні засади розробки мостів, але і вміло використовують свої творчі здібності, задля створення красивого та естетичного вигляду мосту, який ввійде в історію нашої компанії та країни.

Для більш детальної інформації з приводу проектування мостів, зверніться до наших спеціалістів, які знаються на усіх засадах будування, орієнтуються у сучасних вимогах та новітніх технологіях, мають великий багаж знань та напрацювань у даній сфері.  Зателефонуйте та отримайте безоплатну консультацію, отримайте відповідь на ваші питань, напишіть нам на електронну пошту і наші менеджери дадуть зворотній зв’язок із роз’ясненнями на ваші проблеми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами