Ямковий ремонт доріг

Ямковий ремонт доріг

 

Компанія URD Українські дороги пропонує послугу якісного ямкового ремонту доріг України. В продовж усього періоду використання автошляхів, асфальт зношується та втрачає свою властивість, стає непридатним, деформується,  утворюються вибоїни та ямки, втрачає колір і потребує його негайного відновлення, для комфортного та безпечного пересування  користувачам дороги.

Причин пошкодження дорожнього покриття декілька:

 1. Порушення технологій будування дороги;
 2. Неякісний матеріал використання при будуванні чи капітальному ремонті;
 3. Перенавантаження дорожнього покриття;
 4. Інтенсивний рух автомобілів.

Як наслідок, вище вказаних причин, будь-яка дорога потребує повернення у стан, що дозволить здійснювати рух безпечно та спокійно.  На сьогодні саме ямковий ремонт є найпопулярнішим, адже він істотно вигідніший, економніший та найшвидший у виконанні. Процес «лікування» шляхів цим методом, не прогнозує робіт із поновлення комунікацій, благоустрою  чи інших важливих конструкцій, що дає можливість швидше та дешевше виконати необхідні процеси. Фахівці компанії суворо дотримуються усіх вимог,  щодо технології проведення ямкового ремонту, чим забезпечують гарантію якості, термін придатності дороги та економію фінансових затрат замовника.

 

Переваги ямкового ремонту дороги від компанії URD:

 

 1. Дозволяє зробити оновлення дороги без перекриття руху транспорту;
 2. Швидке виконання робіт невеликих ділянок дороги;
 3. Немає необхідності у залученні великої спеціальної техніки;
 4. Низька вартість в порівнянні з капітальним ремонтом;
 5. Матеріал, що використовується близький до вихідного.

 

При проведені усіх етапів відновлення дороги, потрібно врахувати погодні умови та пору року, адже від цього залежить вибір типу дорожнього покриття та технологічного процесу. Переважно проводять  відновлення дороги у теплу та суху пору року, але нові технології та  вміння їх застосовувати у даній галузі,  дають можливість виконувати усі необхідні процеси і в холодну пору року та міжсезоння.

Компанія URD Українські дороги використовує такі технології:

 

Холодну. Така технологія полягає у проведені ремонту із застосуванням холодного асфальтобетону або бітумномінеральних сумішей. Роботи із даним матеріалом проводяться навесні, коли температура становить понад +10Со, при необхідності можна проводити і при низькій температурі, попередньо заготовивши необхідний матеріал.  Вартість такої технології значно дешевша ніж гаряча, але період використання даної дороги значно менший, легко піддається руйнації, що спричиняє до повторної поправки та зайвих витрати. Така технологія використовується  на дорогах з меншою завантаженістю та інтенсивністю руху транспорту, тобто на дорогах III IV категорії

 

Гарячу. Цей метод на сьогодні є поширеним та найефективнішим. Дана технологія передбачає використання гарячих асфальтобетонних сумішей, а саме литого асфальтобетону та піщаних сумішей різної фракції. Проводиться після очищення та обробки ділянки  дороги, вкладається гаряча асфальтна суміш відповідної консистенції та втрамбовується спеціальною технікою. Такий ремонт рекомендуємо проводити у теплу та суху днину. Покриття дороги забезпечує значно високу якість та довший термін придатності та застосовують при будуванні та ремонті доріг I та II категорії.

 

Традиційну. Менш ефективний та вимагає більше фінансових вкладень, оскільки потрібно виконати значно більше процесів, задіяти більше спеціальної техніки, та витратити чимало часу. Але якщо замовник має намір вибрати традиційний метод усунення ям на дорозі, то наші фахівці прислухаються до його побажань та проведуть усі процеси із дотриманням технології та забезпечать надійне та тривале використання.

 

Усі методи будуть ефективними та служитимуть довгий термін, забезпечуючи комфортабельне та безпечне пересування даною автодорогою, якщо роботи довірити надійній та провіреній команді. Фахівці компанії URD кваліфіковані, знають новітні технології та стандарти, вдало використовують знання, які постійно переймають у закордонних партнерів. Вибір технології покриття дороги належить замовнику, а потім уже підряднику. Ми завжди вислухаємо, запропонуємо та дійдемо згоди, заради спільної мети: зручності, затишку та безпеки на дорозі її користувачам.

 

Види ремонту доріг:

 

Ямковий – позбавлення дорожнього покриття від ям, вибоїн, сколів;

Закладення тріщин – для того, щоб в подальшому не руйнувались нижні шари дороги та зберегли свої функції;

Асфальтування – оброблення та вкладання тонким шаром асфальту, на місцях його зносу.

 

Нам важливо зберегти доброзичливі відносини із замовником та репутацію надійного підрядника, тому прагнемо, щоб усі роботи суворо виконувались згідно чинних норм та існуючих стандартів.  Спеціалісти компанії добросовісно підходять до поставлених завдань і на усіх етапах здійснюють контроль за усіма етапами співпраці.  Звернувшись до  нас, ви отримаєте підтримку наших фахівців протягом усього періоду співпраці, рекомендації по вибору методів та технологій для проведення ямкового ремонту, який призначений для розгладження нерівностей, позбавлення вибоїн та тріщини, що з’явились внаслідок тривалого навантаження.

 

Підготовка до ямкового ремонту:

 

 1. Огородження місця проведення ремонту, встановлення відповідних знаків та освітлюваних приладів, якщо робота буде проводитись у темну пору доби.
 2. Проводиться розмітка по краях вибоїни крейдою або натягується мотузка, щоб визначити межі ями та в подальшому дотримуватись встановлених меж.
 3. Розчищають поверхню, вирубують чи спеціальною фрезою розламують старе покриття.
 4. Вичищення усієї ями від зайвих фрагментів, пилу та бруду, коріння дерев.
 5. Стінки ями та її дно висушують спеціальною технікою, щоб асфальтна суміш була стійкою та міцною.
 6. Стінки та дно обробляються емульсією бітуму та самим бітумом.

Провівши усі необхідні підготовчі процеси, працівники компанії готують відповідну суміш та спеціальну техніку.  Якщо усе готово, то яма заповнюється вибраною сумішшю, рівномірно  розділяється по всій площині вибоїни. Розподіляється переважно вручну звичайними лопатами або спеціальними «гладилками», якщо ж площа велика, то використовується транспорт – асфальтоукладачі. Після цього відбувається процес ущільнення віброплитою, або невеликими катками, які виконують свої функції – зміцнюють покриття.  Обов’язково потрібно контролювати рівність вкладеного полотна, перевіряти вкладений асфальт спеціальними приладами, щоб переконатись у його щільності та міцності. Компаніє має у наявності усі необхідні вимірювальні прилади, сучасну оснащену лабораторію.

Після перевірки на міцність та стійкість дорожнього покриття, спеціалісти готують його до експлуатації. Прибирають сміття, відходи, знімають дорожні знаки та огорожу, малюють дорожню розмітку та запускають дорогу в експлуатацію.  Усі дороги після ямкового ремонту, що проводили фахівці компанії – відповідають ГОСТу Р-50597-93 – «Автомобільні дороги та вулиці».

Від початку заключення договору і до закінчення усіх етапів роботи над ремонтуванням дороги, дотримуємося затверджених в договорі домовленостей, індивідуально підходимо до кожного клієнта та його потреб, побажань. Розцінки на ямковий ремонт доріг залежать від деяких аспектів, які прораховуємо коли  складаємо проектно-кошторисну документацію та заключаємо договір.

Ціна на ямковий ремонт в Києві та Україні

 

Ціна послуги ямковий ремонт залежить від:

 1. Вибраного матеріалу;
 2. Площі ремонту;
 3. Масштабу робіт;
 4. Задіяної техніки

Ми працюємо спеціальною технікою власного автопарку, використовуємо матеріали надійних партнерів та власного виробництва, заради економії коштів клієнта. Асфальтувальники грамотні, знають законодавчу і нормативну базу, що стосується будівництва, ремонту доріг  та суворо дотримуються їх  виконання, і як наслідок –  якість ремонту  задовільнить користувачів на довгі роки.

 

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами