Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття після ремонту, переїзду чи будівництва здійснює компанія URD із багаторічним досвідом в будівництві. Засміченість – це найголовніша споконвічна проблема людства усієї планети. Щоб сміття на планеті було менше, потрібно його вчасно вивозити, сортувати та утилізувати відповідно до категорій. Надаємо усі послуги з вивезення будівельного сміття у Хмельницькому, Львові, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську та інших містах і областях України.

За будь-які відходи відповідають власники помешкань, але до прибудинкових контейнерів можна викидати лишень непотріб побутового характеру, відповідно сортуючи його. Щоб вивезти будівельне сміття потрібно звернутись до компанії URD, яка спеціалізується та надає широкий спектр послуги в даній сфері.

Вивіз будівельного сміття за кращою ціною в Україні

 

Переваги послуги вивіз будівельного сміття

 

Вивезення будівельного сміття від нашої компанії має такі переваги:

 1. Зручність оформлення послуги: по телефону вказаному у Контактах або ж завітавши до нас в офіс.
 2. Можливість скористатись послугами наших професійних вантажників, що допоможе вам скоротити час навантаження та розвантаження, а також зберегти власні сили.
 3. Усе будівельне сміття, вивозиться на звалище на законних підставах. Цінуємо свій авторитет, тому ніколи не вивозимо відходи у заборонені місця (лісосмуги, узбіччя тощо), ми дбаємо про чисте навколишнє середовище нашого краю.
 4. Працівниками URD здійснюється вивіз будівельного сміття незалежно від його обсягів, поверху будинку. Допоможемо вивезти непотрібний мотлох із приватних будинків, будівельні відходи з майданчиків, як в місті так і за його межами.
 5. Ціна приємно вас здивує, усі фінансові моменти з’ясовуємо на початковому етапі оформлення співпраці, щоб уникнути непорозумінь.
 6. Наявність автопарку у якому присутня уся необхідна техніка (вантажівки різного типу, навантажувачі, екскаватори, самоскиди, спеціалізовані сміттєвози, різного об’єму контейнера (пухтовози).

 

Якщо вас зацікавила пропозиція щодо вивозу будівельного сміття зв’яжіться із менеджерами, які із задоволенням дадуть вам професійну консультацію з питань, які цікавлять.

 

До будівельного сміття відносимо:

 1. Розбитий бетон, цеглу, стіни, фундамент;
 2. Плитка після демонтажу;
 3. Демонтована підлога, стеля та стіни;
 4. Гіпсокартоні відходи (стіни, перегородки, стеля тощо);
 5. Старі двері, вікна, меблі, рами будь-яких об’ємів, меблі та інші непотрібні речі;
 6. Пластикова та бляшана використана тара, яка має належно утилізуватись.

Щоб уникнути небажаних та неприємних ситуацій, під час проведення ремонту, чи будь-якого будівництва, рекомендуємо звернутись одразу до фахівців URD, які допоможуть у короткий термін, якісно та вигідно позбутись небажаних речей, відходів тощо. Скориставшись нашими послугами, заощадите сили та час, щоб прискорити будівництво будинку та облаштування прилеглої території.

 

Вивезення будівельного сміття Хмельницький

 

Усі відходи будівельного характеру одразу їдуть на сортування, згодом на полігон, якщо потрібна утилізація, то у спеціально відведені місця, які відповідають нормам та стандартам згідно закону України «Про відходи». Скориставшись нашими послугами, ви не будете переживати про правильність їх вивозу, щоб це не призвести до сплати штрафів, скарги від жителів, оплати за вивіз на полігон. Про усі законодавчі вимоги ми подбали, працюємо згідно укладених договорів з клієнтом та санітарних вимог.

Радимо скористатись послугами компанії URD з вивезення сміття у Хмельницькому та його утилізації.  У нас наявні відповідні контейнера різних розмірів, спецтехніка, завдяки якій, послуги є оптимально вигідними для замовника та екологічно безпечними для навколишнього середовища.

 

Як проходить послуга вивезення будівельного сміття

 

 • Документальне оформлення замовлення (узгодження об’ємів роботи, категорії відходів, використання транспорту та іншої техніки, вартість послуг).
 • Сформована бригада відповідно замовленню виїжджає на об’єкт відповідним транспортом та технікою.
 • Фахівець компанії URD оцінює складність та масштаби роботи.
 • Працівники сортують сміття відповідно до категорій небезпеки.
 • Для зручності виносу, великогабаритні відходи розбивають, розрізають, подрібнюють.
 • Усе пакується у відповідні будівельні мішки.
 • Відбувається завантаження або вручну або ж з використанням навантажувальної машини.
 • Все прямує на полігон, згідно категорії сортування.

 

Вивезення будівельного сміття Івано-Франківськ від компанії URD

 

Насправді, вивіз будівельного сміття – це важка та клопітка праця, вимагає певних фізичних сил та часу, щоб досягнути бажаного результату. Тому, якщо у вас не має досвіду та відповідних ресурсів, варто звернутись до нас – кваліфікованих підрядників, щоб усі процедури прибирання не затягнулись на довгий час.

Компанія URD розвивається досить стрімко, завдяки постійні праці наших працівників, сучасної техніки та новітнього інвентарю. Фахівці беруться за роботу будь-якої складності, проведуть усі необхідні процеси  на об’єкті, щоб задовільнити замовника. Свою діяльність розширили на теренах нашої держави, щоб забезпечити чистоту країни,  а відтак і планети. Вивезення сміття доступне у Івано-Франківську, а також у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Волинській, Вінницькій, Рівненській та Житомирській області.

 

Вивезення будівельного сміття Житомир

 

Якщо ви проживаєте у великому місті, то вивіз будівельного сміття є досить складним, інколи важким для містян. Вивезти весь непотрібно можуть тільки спеціалізовані компанії, які мають певний досвід, відповідну техніку, досвідчений персонал. Завдяки компанії URD вивіз будівельно сміття стане для вас приємним моментом у будівництві, а не  складним та тривалим процесом. Вивіз здійснюємо спеціалізовано, послуги наші  доступні у Чернівцях, Тернополі чи будь-якому місті України. Залиште заявку для наших менеджерів і в короткі терміни отримаєте відповіді на свої запитання.

 

Особливості послуги вивезення сміття від компанії URD

 

 • Простота замовлення у будь-який спосіб;
 • Персональний менеджер, який дасть відповідь на усі ваші запитання.
 • Привітний кваліфікований, а це і менеджери, диспетчера, логісти, вантажники та інші.
 • Велика кількість спеціалізованого обладнання, техніки, транспорту та інвентарю.
 • Працюємо 24/7, щоб скоротити ваш час будівництва, ремонту тощо.
 • Логісти-диспетчера розроблять графік вивозу будівельного сміття згідно договору із вами.

 

Автопарк компанії має сучасні, швидкісні та екологічно чисті сміттєвози, які легко та безпечно справляться із поставленим завданням, навіть у великих мегаполісах. Є і невеликі автомобілі, які вивезуть усе за нижчу вартість, безпечно та якісно у швидкі терміни. Оскільки компанія постійно розвивається та використовує нові підходи  у даній роботі, ціну формують теж, відповідно до сучасних вимог.

 

Ціна на вивіз сміття в Україні

 

Ціна на вивезення будівельного сміття залежить від:

 

 • Тип і габаритність сміття, об’єми робіт;
 • Терміни виконання замовлення.
 • Яка техніка буде задіяна.
 • Спосіб навантаження (ручний чи завантажувачем).
 • Поверх, з якого буде здійснюватися вивіз сміття.
 • Кількість осіб задіяного персоналу.

 

Вивезення та утилізація  будівельного та побутового сміття

 

Повідомляємо, що до послуг компанії з вивезення та утилізації побутового сміття входять:

 

 • Вивіз застарілих вікон, які потребують демонтажу, вивезення демонтованих конструкцій. Заборонено залишати біля побутових смітників пластикові чи дерев’яні рами, оскільки вони підлягають утилізації разом з побутовими відходами. Скористайтесь нашими послугами з вивезення застарілих демонтованих вікон.
 • Вивезення непотрібних меблів потребує деяких зусиль. Досить часто власники самостійно намагаються позбутись їх, що може призвести до пошкодження стін, дверей, важке навантаження може призвести до погіршення здоров’я, а габарити не завжди вдало поміщаються у власний автомобіль. Тому тут в нагоді стануть послуги від URD, кваліфіковані спеціалісти допоможуть позбутись  старих меблів без будь-яких проблем.
 • Вивіз будівельного сміття після демонтажу стін, аварійних чи застарілих будівель, також сміття з будівельного майданчику із залученням відповідної техніки.  Якщо не будуть виконанні певні умови щодо приведення території у належний стан, відповідні органи влади можуть накласти штрафні санкції. Тому зверніться до нас, щоб отримати кваліфіковану допомогу та проведе певний цикл відповідних робіт з вивезення сміття.
 • Наявність відповідної техніки, дозволяє надавати послуги з вивезення та утилізації шкідливих речей, які можуть зашкодити довкіллю. Компанія має відповідні дозволи на їх вивіз до місця утилізації, з дотриманням усіх правил безпеки.

 

Проаналізувавши зайнятість наших постійних клієнтів, ми пропонуємо свої послуги цілодобово у Луцьку, Рівному, Хмельницькому та інших містах,  тобто у зручний для вас час. Цінуємо свою роботу та ваш час, нам важливо, щоб клієнт отримав задоволення у співпраці із нами, та рекомендував нас, як надійних та відповідальних партнерів своїм друзям.

 

Усі замовлення опрацьовують індивідуально з кожним замовником. Менеджери компанії допоможуть оформити заявку згідно ваших умов та вимог, а диспетчери проконтролюють всі процеси та етапи від знайомства з вами до закінчення очистки території. У нас ввічливий персонал, грамотні менеджери, водії та вантажники, мають усі відповідні документи, що дозволяють проводити відповідні роботи. Працівники задовільнять побажання найпримхливішого замовника, дотримуючись вимог згідно укладеного договору.

 

Спеціалісти знають специфіку сортування будівельних відходів, щоб уникнути потрапляння токсичних речовин до навколишнього середовища, чи організму людини. До прикладу такими є антигрибкові ґрунтовки та покриття, які не можна викидати в загальну масу будівельного непотребу. URD характеризується, яка підрядник з достатнім досвідом, знаннями та вмінням виконувати поставлені задачі вчасно та якісно, дотримуючись законодавства України та умов договору із клієнтом.

 

Якщо вам потрібна послуга з вивезення будівельного сміття Хмельницький, Львів, Тернопіль, Рівне зверніться за контактами вказаними на сайті, та скористайтесь цілим комплексом відповідних заходів:

 

 • Встановлення різної місткості контейнерів та бункерів у місцях проведення будівельних робіт.
 • Весь непотріб сортується та упаковується у спеціальні мішки чи іншу спеціальну тару.
 • Завдяки кваліфікованим водіям, навантажується сміття екскаватором на автомобілі, для подальшого його вивезення.
 • Згідно укладених договорів, відвозимо сміття на полігони, підприємства з переробки та утилізації відходів, в тому числі будівельних.
 • Спеціалісти після вивезення відходів, повність прибирають території, демонтують встановлені контейнери чи бункери. Приводять територію до належного стану.
 • Працюємо із замовниками незалежно від місця розташування об’єкту, темпів будівництва, ремонту, демонтажу, об’ємів та характеру сміття, часу проведення усіх процесів. Будь-які роботи будуть здійснені нашими працівниками вчасно.

 

Ми класифікуємо сміття:

 

 1. Великогабаритне – до цієї категорії входять елементи конструкції будівлі, які мають різні розміри та вагу і потребують відповідної техніки та механізмів навантаження, а також безпечного і надійного транспортування.
 2. Велике – це конструкції будівлі, які мають менші розміри, що дозволяють легше навантажувати.
 3. Дрібне – сюди належить пилюка, будівельні матеріали дрібної фракції. Переважно фасуємо у мішки для зручного навантажування.

Важливо! Весь технічний бруд перед навантаженням – сортуємо, щоб відправити його відповідно до призначення та уникнення небажаних результатів на полігоні чи звалищі (повернення назад, сплату штрафу за не розподіл тощо).

 

Вивіз будівельного сміття в Україні

 

Якщо вирішили скористатись спектром наших послуг, рекомендуємо завітати на сайт  компанії URD, де зможете ознайомитись з історією створення компанії, дізнатись умови співпраці та обрати необхідну послугу.

Залишивши заявку на вивіз будівельного сміття на сайті, наші менеджери в короткі терміни зв’яжуться із вами, щоб обговорити усі моменти співпраці у Хмельницькому, Львові, Чернівцях та інших містах України. Послугами можуть скористатись як фізичні особи, так і юридичні. Здійснюємо вивіз відходів разово, або ж  складаємо договір на певний період співпраці. Усі послуги мають ліцензії та сертифікати, що дозволяють здійснювати даний вид діяльності. Вартість у порівняні із конкурентами є нижчою, оскільки ми не користуємось послугами посередників.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами