Відсипка доріг

Відсипка доріг щебнем, асфальтовою крошкою

Відсипання доріг – це доставка сипучих матеріалів та рівномірний їх розподіл на потрібній території, яка служить, як тимчасова дорога для будівельного майданчика. Найчастіше це ґрунтова дорога, яка потребує укріплення необхідними матеріалами, щоб транспорт без проблем доїжджав до об’єкту будування, також використовують таку технологію, щоб уникнути утворення ям, вибоїн, які можуть бути перешкодою для безперервного будівництва.   Компанія URD Українські дороги виконує повний комплекс робіт з будівництва, реконструкції доріг, в том числі займається створенням відсипних доріг, які є актуальними у Харкові, Києві, Одесі та інших містах України.

Облаштування добротного під’їзду до заміського будинку, котеджу чи гаражного масиву переважно здійснюють ґрунтовою дорогою. Але через інтенсивний рух, погодні умови, така дорога стає непридатною для їзди, створює дискомфорт водіям та жителя даного селища. Тому висипка дороги щебенем є практичною та доцільною, оскільки не потребує великих фінансових затрат та є стійкою до руйнації.

 

Переваги відсипки дороги

 1. Проводити роботи в будь-яку пору року;
 2. Незалежність до погоди;
 3. Економічна вигода;
 4. Довгий термін придатності;
 5. Зберігання матеріалу на будівельному об’єкті;
 6. Не шкодить навколишньому середовищі.

 

Але така дорога поступається довговічністю використання асфальтовій чи бетонній дорозі. Ми радимо з часом подумати про будівництво асфальтової дороги, тим забезпечити комфорт та зручність у під’їзді до свого будинку, а автомобіля продовжити термін експлуатації.

Для створення якісного та міцного шляху, потрібно залучати спеціальну техніку: самоскиди, автогрейдер, катки, вантажівки, яка разом із спеціалістами проведуть усі необхідні процеси.  Фахівці компанії URD здійснюють усі тонкощі роботи та етапи підготовки. Попередньо точно проведуть розрахунки, які дають змогу визначити кількість необхідних матеріалів; спецтехніку що використовується для роботи, час виконання даного завдання. Після чого усе документально оформлять, якщо погодження отримано від обох сторін. Щоб результат задовільнив замовника, прислухаємось до його побажання, створюємо зручність для їзди автомобілем, пішої ходи по облаштованій дорозі.

 

Етапи відсипки дороги

 1. Знімається певної частини ґрунту, вирівнюється ділянка;
 2. Засипається пісок, розрівнюється та ущільняється катком.
 3. Засипають на пісок матеріал, який має служити основою (щебінь, асфальтова крихта, цегляний бій тощо), вирівнюється та втрамбовується.

Наші фахівці рекомендують кожен шар прокладеного матеріалу зволожувати водою, використовуючи для цього спеціальну поливальну машину, яка здатна рівномірно розприділити воду. Після кожного поливу, проходити ковзанкою вагою 6 тонн не менше 7 разів. Такі роботи необхідні для того, щоб ущільнити кожен шар матеріалу та забезпечити довготривале та якісне використання дороги. Також пропонуємо нашим клієнтам використовувати звичайний щебінь, а не його аналоги, оскільки він простий у вкладанні, та має гарні характеристики для його використання – щільність та міцність, геометрична форма, фракція щебеню, морозостійкість, не шкодить довкіллю.

Компанія URD Українські дороги проводить відсипання доріг з дотриманням усіх вимог та існуючих нормативів. Сам процес вкладання не важкий, але все ж таки потребує правильних знань, щоб зробити усе технологічно правильно. Також працівники проведуть розрахунок та зроблять проект, із врахуванням побажань замовника, та з дотриманням вимог щодо природнього середовища.

Роботи з відсипки доріг в Україні

Послуги з відсипки доріг в Україні виконуються такими матеріалами:

 

 • Ґрунтом. Найдешевший спосіб та не довговічний.  З першими опадами дорога втрачає свої властивості, та створює проблеми для пересування автомобілем чи пішки.
 • Цегляним боєм. Має довший термін придатності ніж ґрунтова. Краще переносить опади, міцніша до деформації від навантаження. Також велика фракція даного матеріалу, подекуди створює незручності для легкових автомобілів.
 • Щебенем. Вартість такого матеріалу більша, але ефективність значно краща за ґрунт та цегляний бій. Щебінь дозволяє створити комфортний та придатний шлях для їзди будь-якого транспорту.
 • Асфальтовою крихтою.  Такий матеріал є більш наближеним до справжньої дороги, верхнє покриття якої відсипано асфальтною крихтою. Наші фахівці пропонують використовувати такий матеріал у дачних селища та місцях, де рух великогабаритних автомобілів низький, оскільки при високій температурі асфальтова крихта нагрівається та легко піддається руйнації.
 • Відсівом. Цей матеріал дрібної фракції, що відсіюють з щебеню. Він має багато кам’яного пилу, який затримує вологу, дешевший по вартості від щебеню. Використовується для відсипання доріг невеликих площ, засипають ями.

Вибираючи будь який матеріал – це вірний шлях до створення відсипної дороги,  так як це не лишень економічно вигідно ,але і не забруднюється довкілля,  що не мало важливо у специфіці нашій роботи.  Облаштування такого шляху не потребує великих економічних затрат,  людських ресурсів  та часу, але вимагає дотримуватись відповідних вимог щодо її будування.

 

Відсипка дороги асфальтом, щебенем, піском можна легко зробити для:

 1. Заміського будинку чи дачної ділянки;
 2. Облаштувати запланований тротуар;
 3. Відсипати автостоянку;
 4. Облаштувати дитячий чи спортивний майданчики;
 5. Будівельного майданчика;
 6. До земельний угідь сільськогосподарського призначення.

Яким матеріалом облаштувати дорогу? Наші спеціалісти переконані, що потрібно виходити із її подальшого призначення та її терміну служби. Адже ґрунтова дорога довго не служитиме, оскільки ґрунт не міцний матеріал та від дощів швидко руйнується. Якщо обрати щебінь чи асфальтну крихту, такі дороги є більш довговічні та витривалі. Будь-яка якісно виконана відсипана дорога, може стати в подальшому фундаментом для будівництва асфальтної дороги, що зменшить витрати на підготовчі та основні роботи.

Незалежно в якому населеному пункті ви проживаєте: Харків, Київ, Одеса чи будь-яке інше місто України, наші спеціалісти із задоволенням приєднаються до створення вашого замовлення, чим забезпечать належний та зручний під’їзд до будинку, будівельного майданчику тощо. У нас наявна уся необхідна техніка, що дозволяє економити на її оренді. Досвідчена команда, яка віддана своїй праці. На усі свої послуги ми встановлюємо справедливі ціни, доступні будь-кому. Підходимо індивідуально до кожного клієнта, враховуємо його фінансові можливості та побажання. Особливу увагу приділяємо  місцевості, де буде пролягати дорога, щоб не порушити природу.

 

Ціна роботи відсипка дороги залежить від таких моментів:

 • Площа проведення майбутніх робіт;
 • Вибраний матеріал;
 • Використовувана техніка.

У нас наявна спецтехніка, чим економимо на її оренді,

Якщо вас зацікавила послуга відсипка доріг в Україні від компанії URD Українські дороги, зателефонуйте до наших менеджерів, які знають відповіді на ваші питання, орієнтуються у цінні, яка вас приємно здивує, запропонують економічно вигідні умови співпраці та проведуть усі розрахунки. Залишити заявку на співпрацю можете у розділі КОНТАКТИ на електронну адресу, або зателефонувавши до спеціалістів компанії.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами