Утеплення фундаменту

Зберігання тепла у будинку сьогодні досить актуальне та важливе питання, яким переймаються власники новобудов та вже побудованих будинків. Від правильно проведених усіх робіт залежать витрати на опалення, і комфортне у проживання у даному будинку. Щоб усі процеси утеплення фундаменту були дотриманні, потрібно звернутись до фахівців компанії URD, як до спеціалістів, які знають усі важливі нюанси даного напрямку.

Утеплення фундаменту в Україні за кращою ціною

Утеплення варто проводити до початку проведення опалювального сезону та настання холодів. Наші менеджери уже очікують на ваші звернення, щоб допомогти створити тепло та комфорт у вашому будинку. Щоб з приходом холодної пори і дощових днів, ви змогли насолоджуватись теплом, затишком та сухістю у помешканні.

Одним із важливих етапів будівництва будинку є гідроізоляція та утеплення фундаменту. Ці процеси потребують якісного матеріалу, який матиме хороші фізико-механічні властивості, які допомагають не втрачати тепло через стіни. Сьогодні таким матеріалом є пінополіуретан, який пройшов перевірку за кордоном та користується широким попитом.

Ми перейняли їх досвід і виконуємо багато видів теплоізоляційних процесів у будівлях будь-якої поверховості.  Пінополіуретан – це матеріал, яким утепляються фундамент і цокольні приміщення, завдяки адгезії є можливість наносити його будь-які поверхні, які не потребують попередньої обробки. Пінополіуретанове утеплення фасаду – це єдність покриття, що забезпечує відсутність будь-яких тріщин та дір.

 

Переваги утеплення фундаменту

До переваг утеплення фундаменту відносять:

 1. Міцність – завдяки цій властивості немає загрози деформації, під навантаженням.
 2. Теплопровідність – низькі показники дозволяють зберегти тепло у будинку.
 3. Стійкість до температурних перепадів – при високій мінусовій температурі теплові якості залишаються незмінними.
 4. Вологостійкість – завдяки властивостям даного матеріалу, він вбирає вологу приблизно 0,5% від своєї ваги.
 5. Довготривалий термін служби – понад 50 років.
 6. Екологічно чистий матеріал – виготовлений із натуральних компонентів, тому не становить загрози для мешканців будинку.

Компанія URD пропонує утеплення фундаменту та цоколя пінополіуретаном за найкращою та вигідною ціною.

Висококваліфіковані спеціалісти компанії з будівництва зроблять усі процеси утеплення фундаменту у приватному будинку якісно, з дотриманням усіх технологій, щоб ви залишились задоволеними співпрацею із нами.

 

Як правильно обрати матеріал для утеплення фундаменту?

При виборі матеріалу для утеплення фундаменту потрібно врахувати такі критерії:

 • Вартість обраного товару.
 • Щільність (не менше 35 кг/м3) та товщина (від 30 мм до 100 мм).
 • Відповідні показники вологовбирання (воду не вбирає).
 • Чим нижчий показник теплопровідності, тим кращий матеріал.

 

Якщо у вас є запитання щодо вибору матеріалу, зверніться до спеціалістів компанії URD, які ознайомляться із вашим об’єктом, побажаннями та допоможуть обрати відповідний матеріал, який служитиме довго, надійно, а виконанні роботи будуть на вищому рівні. Фахівці будівельного напрямку URD виділяють такі умови, щоб фундамент був довговічним та надійно тримав конструкцію будинку:

 1. Використовувати тільки якісні матеріали, або додавати відповідні комплексні добавки у бетон, щоб підвищити водонепроникність, міцність та стійкість.
 2. Обов’язково облаштувати гідроізоляцію фундаменту, щоб захистити від потрапляння води та руйнування підстави.
 3. Утеплення фундаменту відповідним матеріалом, щоб захистити гідроізоляційний шар від механічних пошкоджень, забезпечити відведення ґрунтової води. Також проведення робіт з теплоізоляції дозволить створити певний захист для будинку, від утворення тріщин, дір, а також тепло- та енерговитрат.
 4. Створення дренажної системи довкола будинку, призначення якого полягає у зниженні рівня ґрунтових та стічних вод, відведення їх від будинку чи ділянки в цілому.

 

Дотримавшись простих правил у створені фундаменту – створите будинок своєї мрії, який буде надійним, якісним, затишним та комфортним. І не тільки будинок, але і ділянка на якій стоїть будинок. З вище наведених фактів, можемо зробити висновки, що теплоізоляція – є невід’ємною частиною, щоб захистити будинок від різних навколишніх та внутрішніх факторів. Якщо знехтувати такими правилами, це може призвести до появи вогкості та конденсату на стінах будинку та підвалу,  втраті тепла, появі тріщин, що може призвести до руйнації усієї конструкції.

 

Поширені способи утеплення фундаменту

Існують такі способи утеплення фундаменту:

Утеплення фундаменту листовим утеплювачем, це може бути пінопласт – доступний та якісний матеріал, в порівнянні з іншими – не міцний та поступається вологопроникністью; екструдований пінополістирол – якісний, довговічний матеріал, але значно дорожчий за пінопласт. Процеси вкладання листових утеплювачів трудомісткі та вимагають певних знань та навиків, щоб створити добротний фундамент.

Напиленням пінополіуретанової піни. Це універсальний, екологічно чистий утеплювач, який заливається або ж напиляється на будь-яку конструкцію чи поверхню, щоб створити гідроізоляцію, утеплення, звукоізоляцію фундаменту. Це новий вид будівельного матеріалу, який набуває популярності на теренах нашої країни і має ряд переваг.

Утеплення фундаменту пінополістиролом

Розглянемо утеплення пінополістиролом, як найпростіший та надійний спосіб, особливо для приватних будинків.

Переваги утеплення фундаменту пінополістиролом:

 

 • Хороша вологостійкість;
 • Довговічність (служитиме понад 40 років) та міцність;
 • Легкість у кріплення та встановленні.
 • Не піддається пошкодженню гризунами;
 • Зовнішня декоративна обробка легко наносить на обраний матеріал;
 • Послаблює будь-яке навантаження, в тому числі ґрунтів.
 • Вартість доступна та задовільна.

 

Досвідчені працівники компанії, знають усі засади роботи із даним матеріалом, його складом, підготовчими роботами, щоб зробити утеплення фундаменту. Щоб визначитись із ціною на роботу по утепленню фундаменту чи цоколя, або ж підвального приміщення, фахівці звертають увагу на усі необхідні процеси, які будуть виконуватись.

Процеси виконання, які впливають на вартість проведених робіт:

 1. Якість самого матеріалу пінополістиролу;
 2. Підготовка фундаменту до майбутнього утеплювання;
 3. Встановлення арматури при необхідності;
 4. Робота з віконними та дверними прорізами;
 5. Встановлення плит утеплювача.
 6. Декорування поверхні;
 7. Терміни виконання робіт, швидкість та складність об’єкту.

Але щоб визначитись із ціною на послугу утеплення фундаменту, фахівець компанії виїжджає на об’єкт, визначається із замовником щодо необхідності проведення відповідних процесів, вибору матеріалів та технологій, після чого можна формувати ціну. Ми переконані, що запропоновані варіанти нашими спеціалістами задовільнять клієнта, як по ціновій політиці, так і технології проведення робіт.

До недоліків пінополістиролу відноситься низька паропроникність і схильність до руйнування під прямим сонячним промінням. Тому не рекомендується використовувати цей матеріал для утеплення дерев’яни будинків. Легкозаймистий матеріал, при нагрівання виділяє шкідливі речовини такі як: формальдегід, стирол та інші.

 

Важливо! Роботи з пінополістиролом проводять при температурі повітря не нижче 7о С, щоб уникнути тріщин з настанням холодної пори року.

 

Утеплення фундаменту пінополіуретаном

Сьогодні на будівельному ринку України з’явився сучасний матеріал, який не має конкурентів. Таким матеріалом є пінополіуретан, який має низьку теплопровідність та довговічність (понад 50 років), добре витримує навантаження важких ґрунтів. Посідає серед усіх матеріалів для утеплення перш місце. Тому фахівці рекомендують при обранні матеріалу звернути увагу на пінополіуретан. По вартості значно дорожчий, але в експлуатації надійний та міцний. Також, хочемо зауважити, що даним матеріалом  можна  утеплювати дах, стелю, горизонтальні та вертикальні конструкції, стіни тощо.

 

Використання пінополіуретанової піни вирішує декілька питань у будівництві:

 • Теплоізоляція найкраща, що дозволяє зберегти у будинку сухість, тепло та комфорт та затишок для мешканців будинку.
 • Має здатність виконувати функцію гідроізоляції, оскільки має низьку властивість водопоглинання (від 0,1% до 0,2%).
 • Низька паропроникність (0,04 мг/мчПа), що є досить вагомим показником для утеплювача, оскільки не має потреби у застосуванні пароізоляційних плівок.

 

Одним недоліком пінополіуретану є низька стійкість до ультрафіолету, під дією якого верхній шар матеріалу може руйнуватись. Але цей недолік можна легко усунути, якщо покрити його лако-фарбовим покриттям, якого на ринку достатньо. Вибір покриття залежить від клієнта, його фінансових можливостей, побажань та вподобань. Тому рекомендуємо розглянути цей матеріал, як один із найефективніших матеріалів.

 

Переваги утеплення фундаменту пінополіуретаном:

 1. Економія, оскільки немає необхідності у встановлені конструкції чи інших споруд, як при роботі із пінопластом.
 2. Швидкі терміни виконання робіт (у три рази).
 3. Завдяки безшовному методі нанесення, зберігається герметичність та міцність теплоізоляційного шару.
 4. Найнижча теплопровідність, забезпечує комфорт і в холод і в спеку.
 5. Довговічний термін експлуатації, з часом пінополіуретан не змінюється за структурою та адгезією, не зсідається, тримає форму протягом усього часу експлуатації.
 6. Має гарну термічну стійкість, що дозволяє використовувати його на промислових об’єктах, які мають високу температуру.
 7. Матеріал пожежонебезпечний – важкогорючий, самозагасаючий, відноситься до групи горючості ГЗ.
 8. Пінополіуретан – екологічний, не виділяє токсичних речовин та є безпечний для навколишнього середовища та мешканців.
 9. Поглинає мінімальну частину вологи, тому є вологостійким.
 10. Біологічна та хімічна витримка – будь-які хімічні, органічні, лужні чи кислі середовища не руйнують його, також промислові гази не здатні пошкодити пінополіуретан.

Який матеріал, технологію утеплення фундаменту обирати вам, а ми допоможемо створити затишок та комфорт вашого будинку, надійність та стійкість на довгі роки.

У будівництві будинків будь-якого призначення, фундамент несе найважливішу функцію в подальшій його експлуатації, тому утеплення та облицювання його мають важливе значення. Ми рекомендуємо не нехтувати усі правилами та засадами будівництва, відповідально віднестись до вибору необхідних матеріалів, щоб створити затишний та теплий будинок.

 

Радимо обрати нашу компанію, щоб провести утеплення вашого фундаменту. У нас наявна уся необхідна техніка, яка здатна працювати навіть у недоступних місцях. Наявний весь потрібний інвентар,  щоб роботи проводились без затримки та вчасно.  І найціннішим нашим інструментом  – це є команда висококваліфікованих спеціалістів різної будівельної ланки, які проведуть усі необхідні етапи будування та утеплення будинку, щоб життя у ньому було комфортним та безпечним.

 

Наші менеджери завжди на зв’язку, готові отримати ваші звернення та взяти допомогти у підборі усіх важливих елементів, з’ясувати деталі ваших бажань, оформити заявку з врахуванням ціни та етапів виконання робіт. МИ завжди маємо рішення щодо бажань клієнта, працюємо персонально з кожним, дослухаємось до його побажань, враховуємо як фінансові можливості так і технічні.

Усі контакти для співпраці вказані на сайті компанії URD. Замовити послугу утеплення фундаменту можете по телефону, залишивши онлайн-заявку на сайті, або ж особисто завітати до нашої великої компанії. Ми раді знайомству та зустрічі з вами, щоб спільно працювати над втіленням вашої мрії.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами