Укладання асфальту

Виконуємо асфальтування доріг, тротуарів, виробничих майданчиків, дворів та інших об'єктів, де передбачається пішохідний або автомобільний рух.

Виконуємо асфальтування доріг, тротуарів, виробничих майданчиків, дворів та інших об'єктів, де передбачається пішохідний або автомобільний рух.

Укладання асфальту

З розвитком мегаполісів в Україні постає нагальне питання якісних та надійних доріг. У різних містах будують нові житлові масиви, а отже і нові вулиці, провулки, проспекти тощо, які потребують якісного та надійного дорожнього покриття. Тому переважно замовник вибирає будівельний матеріал асфальт, який створений із мінеральних речовин: піску, щебеню,  мінерального порошку та рідкого бітуму. Усі компоненти вдало підібрані у відповідній пропорції, що забезпечують надійне використання та довговічність майбутнього дорожнього полотна. Сьогодні асфальтуються траси, дороги різного значення, задля зручності та комфорту користувачів. Через свої фізико-хімічні властивості асфальт набуває чималого попиту та популярності у будівництві інфраструктури України . Саме дороги покриті асфальтом є зносостійкі, витримують навантаження та жвавий руху транспорту.

 

Переваги асфальту від компанії URD

 1. Не піддається руйнації. Вразі виникнення дефектів, тріщини, легко та недорого можна замінити пошкоджену ділянку;
 2. Стійкий до впливу кліматичних факторів (злив, заметів, вітрів);
 3. Зносостійкий, має довгий термін служби;
 4. Легко витримує перепади температури, дощову погоду, не реагує на спеку та мороз;
 5. Має гарну гідроізоляцію, що дозволяє зберегти поверхню від води, хімічних матеріалів тощо.

 

Компанія URD Українські дороги виконує повний спектр послуг щодо укладання асфальту у Хмельницькій, Вінницькій, Херсонській, Житомирській, Кіровоградській, Рівненській, Чернівецькій та Миколаївській областях. Комфорт та безпека під час руху є важливим пріоритетом для нашої компанії та основною вимогою при вкладанні асфальту. Усі процеси під час вкладання асфальту в Україні ми проводимо вчасно та без затримок. Ми цінуємо свою репутацію та кожного замовника, який звертається до нас.

 

Способи укладання асфальту:

 

Холодний. Такий спосіб передбачає асфальтування дороги сумішшю, яка містить рідкий бітум, тому важливо проводити усі етапи у теплу пору року, так як не відбувається етап висушки води.  Саме холодне асфальтування добре підходить для ямкового ремонту. Температура холодної суміші асфальту становить до 30оС.  Після ущільнення холодної суміші дорогу одразу можна експлуатувати. Досить часто таку суміш використовують для встановлення дорожнього покриття з інтенсивним рухом, перехресть, поруч трамвайних та залізничних колій, інколи на  автостоянках.  На будівництві трас, таку суміш майже не використовують, оскільки вона не надто міцна та вартує дорого.

Гарячий. Таким способом роботи можна проводити у будь-яку пору року. Температура суміші становить 130-150о С, але не менше 130о С, її використовують при будівництві чи капітальному ремонті шляхів, які мають постійне навантаження, інтенсивний рух.  До киплячої суміші бітуму добавляють розігрітий щебінь, мінеральний порошок та інші необхідні матеріали, ретельно перемішують, та доставляють на об’єкт будівництва, допоки суміш гаряча. Усі теплі шари асфальту міцно ущільнюють, та накладають наступний. Саме таке покриття є міцним та надійним, має довгий термін служби, створює комфортне пересування по такому полотну.

Теплий. Цей спосіб вкладання асфальту має гарну перспективу, оскільки розроблений не так давно. Температура таких сумішей становить приблизно 70о С, що дозволяє зменшити окислення бітуму та скоротити термін старіння матеріалу, тим самим збільшити період його використання на 2-3 роки.  Такий спосіб дозволяє працювати у будь-який сезон, навіть при температурі менше ніж 5о С, але на теренах України цей метод практично не використовується, оскільки дорогий, потребує відповідної техніки як для вкладання так і для доставки .

Компанія URD має чималий досвід укладки асфальту, оскільки це основне призначення роботи нашої діяльності. Ми зуміли зібрати команду однодумців, які постійно вдосконалюють свої навики, знання і вдало використовують їх при асфальтуванні дороги містах України: Херсоні, Миколаєві, Житомирі, Рівному, Чернівцях, Вінниці, Кропивницькому, Хмельницькому та інших. Проектанти компанії розроблять схему об’єкту,  врахують усі потреби та вимоги до будування автодороги з дотриманням існуючих нормативів. Наявність  власної спеціальної техніки дозволить швидко виконати поставлені завдання та досягнути гарних результатів, заради задоволення користувачі.

 

Етапи співпраці:

 

 1. Складання проектно-кошторисної інформації. Фахівці компанії URD  виїжджають на об’єкт, щоб зробити необхідні заміри та розрахунки, надати консультацію, та затвердити договір. Підрядник підходить до розроблення проекту із розумінням того, що кожна ділянка індивідуальна, має різні розміри, характеристики ґрунту та інші особливості. Враховавши дані моменти та віддаленість ділянки,  проектанти та інші задіяні спеціалісти визначають масштаби робіт, загальну площу та розраховують вартість.
 2. Земляні робота та виробка території, майбутньої дороги. Етап передбачає зняття верхнього шару ґрунту, проводять розмітку шляху для його подальшого потовщення, розширення та роботи над ними. Якщо площа вкладання асфальту невелика, то використовуємо і ручну роботу та інструменти, якщо ж велика то використовуємо спеціальну техніку.
 3. Створення основи майбутньої дороги: висипають у два шари пісок чи піщано-гравійну суміш, щоб основа витримувала велике навантаження та рух транспорту. Третім шаром насипають щебінь більшої фракції, а поверх дрібнішої, для заповнення пустот, краї дороги облаштовують бортовим камінням, для зменшення розсування усіх шарів. Кожен шар необхідно вирівняти та втрамбувати, щоб зменшити ймовірність його передчасної руйнації. Після чого усі шари заливають бітумом, для скріплення попередніх шарів. На даному етапі важливо врахувати усі проектні моменти: дренажну систему, водовідведення та стічні установки тощо.
 4. Вкладання асфальтобетону – завершальний етап. Таку суміш привозять самоскидами, інколи готують на самому об’єкті будівництва. Рівномірно розподіляють суміш асфальтобетону по усій площі та втрамбовують катками, щоб досягнути гарної щільності та якості дорожнього покриття.

 

Робота  з послуги вкладання асфальту велика та вимагає досвіду виконання поставлених  завдань. Тому варто обирати надійного та грамотного підрядника, переконатись у його відповідальності та досвіді.  Ми цінуємо наших клієнтів та своєю репутацію напрацьованою десятиліттями, що спонукала до створення власного автопарку, створення заводів та лабораторій, для перевірки якості своєї роботи.

 Арсенал автопарку складається з:

 • бульдозерів, які застосовуються для підготовки ґрунту, нанесення піщаного чи щебеневого шару, для підготовки основи.
 • грейдерів, які розрівнюють, планують робочу поверхню дороги. Також застосовуються для прибирання території.
 • навантажувачів, їхня робота полягає у навантажені, піднятті та транспортуванні важких вантажів.
 • асфальтобетоноукладач, який призначений для вкладання асфальтобетонної суміші.
 • катки – у них важлива роль на кожному етапі створення дорожнього полотна.

Щоб дорожнє покриття мало довший термін служби,  важливо правильно ним користуватись.

 

Наведемо деякі правила експлуатації:

 

 1. Важливо, щоб важка техніка (особливо гусеничні трактори) не заїжджала на асфальтне полотно.
 2. В літню пору року асфальт нагрівається та може деформуватись під навантаженням.
 3. Вчасно та регулярно проводити огляд дорожнього полотна, щоб при виявлені дефектів якнайшвидше відремонтувати з використанням цементу, бітуму, холодного асфальту.

Компанія URD Українські дороги вкладе асфальт у вашому місті. У нас є усі необхідні матеріали, спеціальна техніка, та професіонали своєї справи, які самовіддані даній галузі і своїм трудам.  Послуга з вкладання асфальту затребувана і ми раді стати вашим надійним підрядником, виконати ваше замовлення задля комфортабельного користування.  Ми чекаємо на ваші звернення, адже працюємо для вас.

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами