Будівництво доріг

Компанія URD є однією із кращих компаній із будівництва доріг в Україні. У 2021 році спецалістами компанії вже було виконано більш ніж 150 проектів.

Компанія URD є однією із кращих компаній із будівництва доріг в Україні. У 2021 році спецалістами компанії вже було виконано більш ніж 150 проектів.

Будівництво доріг від компанії URD

Будівництво доріг є одним із пріоритетних напрямків розвитку інфраструктури України. Організація та створення автодоріг відноситься до найважливішої галузі будівництва та має велике значення для безпеки, комфорту та життя людей.  Такі важливі аспекти враховує при будівництві, реконструкції та ремонті доріг компанія “URD Українські дороги”, яка має багаторічний досвід роботи, чітко знає потреби українців та специфіку дорожнього будування.

Компанія з будівництва доріг, перш як розпочати проектування будівництва чи ремонту обраного об’єкту, враховує важливі характеристики:

 • економічні характеристики району прокладання дороги;
 • природні характеристики регіону, де проходитиме будівництво дороги;
 • технічні характеристики та їх умови.

Дані характеристики є орієнтиром для будівництва доріг України, яке відбувається з дотриманням усіх правил та нормативів, що забезпечує високу якість роботи сучасними методами будування автодоріг.

Будівництво доріг в Україні- насамперед, якість та надійність виконаних робіт. Саме такими принципам слідує компанія URD, адже поставлені цілі з будівництва доріг України вимагають  надійного прокладання автодороги, яка буде не одне десятиліття служити українцям та гостям країни, яка буде безпечною та комфортною у використанні.

Автомобільна дорога – це лінійний комплекс інженерних споруд, для безперервного, безпечного та зручного руху транспортних засобів.

Основні види діяльності компанії “URD Українські дороги”

 1. Будівництво, капітальний, поточний ремонт та обслуговування автомобільних доріг та вулично-дорожньої мережі міст;
 2. Благоустрій промислових територій та житлових районів міст;
 3. Виготовлення дорожньо-будівельних матеріалів;
 4. Мостобудівництво.

Також можете замовити послуги:

 1. Будівництво тимчасових доріг;
 2. Асфальтування (вулиць, доріг, стоянок тощо);
 3. Будівництво естакад;
 4. Проектування доріг та благоустрою;
 5. Встановлення елементів дорожньої інфраструктури;
 6. Холодного ресайклінгу;
 7. Безпеки руху.

Усі вищевказані напрямки діяльності будівництва доріг України, компанія “URD українські дороги” здійснює для задоволення потреб суспільства в автомобільних, пасажирських та вантажних перевезеннях, дотримуючись відповідності державним та міжнародним нормативам.

Послуги з будівництва автомобільних доріг вимагають детального аналізу місця розташування, призначення дороги, майбутнє її навантаження, від якого залежить вибір технології та техніки її будування. Тільки досвідчені фахівці різної ланки та інженери зможуть врахувати всі нюанси будівництва, особливості місцевості, при тому вирахувати вартість будування дороги, яка задовольнить замовника.

Варто пам’ятати, що вартість роботи з будівництва дороги залежить від:

 1. Матеріалу;
 2. Протяжності дороги;
 3. Типу дороги
 4. Місцевості розташування;
 5. Терміну експлуатації запланованої дороги.

Спеціалісти компанії, врахувавши усі побажання клієнта, визначать необхідний матеріал для будування доріг, проведуть повний аналіз для вибору необхідної технології та розрахують ціну на будування автодоріг. Ми впевнені, що стислі терміни виконання, гарантія та якість виконаних робіт – задовольнить потреби вибагливих замовників.

Співпраця із нашою компаніє має такі переваги:

 1. Найкраща якість матеріалів та послуг;
 2. Широкий асортимент послуг та матеріалів;
 3. Короткі терміни виконання замовлених робіт;
 4. Гарні умови співпраці, індивідуальний підхід;
 5. Роботу талановитих та самовідданих роботі фахівців високої кваліфікації.

Дорожнє будування і ремонт доріг компанія здійснює завдяки сучасному парку спеціальної техніки, власному виробництві дорожніх матеріалів та постійного його  контролю якості власною сертифікованою лабораторією, висококваліфікованим спеціалістам. Також безперервно працюємо над поліпшенням транспортного сполучення і модифікацією мережі автомобільних доріг та збереження від пошкодження існуючих. Але ми на цьому не зупиняємось, адже будівництво доріг – це наша робота.

Також маєте можливість скористатись таким послугами компанії:

 1. Лабораторні дослідження
 2. Проектування доріг приватних і державних
 3. Проектування благоустрою тощо.

Власна лабораторія з контролю виробництва виконує постійний контроль якості матеріалів, для подальшого їх застосування. Сучасне обладнання іноземного виробництва та висококваліфіковані спеціалісти, забезпечують якість та надійність виконаних робіт.

Лабораторні дослідження, які проходить продукція компанії:

 1. Матеріали, що надходять до компанії;
 2. Готової продукції виробництва;
 3. Дорожнього покриття.

Для забезпечення безперебійної роботи відновлення українських доріг, наша компанія постійно розширює свій парк сучасної спеціальної техніки, відкриває нові лабораторії по контролю стандартів якості будівництва та проектування доріг. Розширюємо виробничі потужності для забезпечення високоякісною сировиною для будівництва доріг.

Ми пишаємось тим, що ми перші в Україні, хто побудував завод з виробництва мінерального порошку, який пройшов усі випробування та сертифікацію.

Ресурси компанії “URD українські дороги” складають:

 1. 9 заводів АБЗ;
 2. завод мінерального порошку;
 3. більше 670 одиниць сучасної техніки;
 4. понад 2500 працівників.

Саме завдяки постійному збільшенню своїх ресурсів, потужностей виробництва, залучення фахівців та команди талановитих однодумців, ми не стоїмо на місці та маємо змогу будувати автодороги, мости, естакади та надавати інші послуги з ремонту та будування автомобільних доріг, прибудинкових площадок, мостів та естакад тощо.

Головним активом компанії “URD українські дороги” є нематеріальний – це люди. Завдяки працелюбності, високому професіоналізмі, доброї кваліфікації наших працівників, ми рухаємось вперед задля важливої справи – розбудови українських доріг. Ми цінуємо кожного працівника, який докладає зусиль до дорожнього будівництва.

На сьогоднішній день ми працюємо у 8-ми областях нашої держави, забезпечуючи комфортний та безпечний рух українців. Модернізуємо та проводимо роботу з будівництва автодоріг в областях країни:

 1. Хмельницькій;
 2. Житомирській;
 3. Рівненській;
 4. Вінницькій;
 5. Чернівецькій;
 6. Кіровоградській;
 7. Миколаївській;
 8. Дніпропетровській;
 9. Херсонській.

Сьогодні компанія “URD Українські дороги” є національною компанією, яка зуміла розширити свою діяльність з одного до восьми регіонів, здобути довіру, що допомагає впевнено рухатись вперед та виконувати роботи з будівництва та реконструкції доріг державного та місцевого значення, забезпечуючи комфорт та безпеку населенню України.

Ми і в подальшому будемо будувати українцям автомобільні дороги, використовуючи найвищі стандарти та прогресивні технології, дотримуючись норм з будівництва.  Ми збудуємо нові якісні дороги, які стануть візитівкою країни.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами