Реконструкція автодоріг

Реконструкція автодоріг

 

Інфраструктура України є важливою в усіх її розвитках: економічному, соціальному, туристичному та інших. Транспортна галузь обслуговує потреби людей в усіх сферах життя, тому важливо,, щоб дороги будь-якого значення були у належному стані та створювали безпеку та комфорт під час руху.  Якість стану доріг впливає на загальне враження про країну, як населенню країни, так і гостями інших країни. Компанія URD Українські дороги одна із провідних дорожніх компаній, яка створює дороги, що задовольняють потреби споживачів. До усіх послуг, які надає наша компанія, належить реконструкція автомобільних доріг.

Згідно нормативних документів про «Автомобільні дороги» реконструкція дороги – це модифікація наявної автомобільної дороги, внаслідок чого підвищується її технічно-економічний рівень та пропускна спроможність через зміну її основних технічних параметрів. Після проведення відповідних робіт з реконструкції ,інколи категорія траси підвищується  та набуває більшого значення у розвитку інфраструктури країни.

 

Послуги з реконструкції доріг

Послуга реконструкція доріг в Україні включає реконструкцію:

 

 1. Пропускної та несучої частини, шляхом зміни параметрів дороги;
 2. Дорожнього покриття;
 3. Земляного полотна;
 4. Шляхових споруд;

 

Коли проводять реконструкцію, а не капітальний ремонт дороги? В залежності від ступеня зміни шляху, визначають процеси. Якщо капітальний ремонт тоді дорогу приводять у стан, який дозволяє користувачам здійснювати їзду комфортну та безпечну. Реконструкцію проводять, коли змінюють, як економічні, так і технічні параметри даного об’єкту: ширина, елементи дороги, категорію призначення. Такі чинники, які різнять між собою реконструкцію і капітальний ремонт.

 

Підготовчі етапи проведення робіт з реконструкції доріг

  

 1. Аналіз та розробка проектно-кошторисної документації. На даному етапі проводяться геодезичні роботи, аналіз рельєфу та стану ґрунту, його вод, що дозволить уникнути просідання ґрунту, що може призвести до утворення тріщин, ям, розломів. Проводять фінансові розрахунки з врахуванням матеріалів, задіяної техніки, масштабу робіт та оплати праці.
 2. Підготовчі роботи, що включають у себе очищення території від зайвих конструкцій, зелених насаджень, сміття. Також завіз будівельних матеріалів, спеціальної техніки та обладнання;
 3. Будівництво об’їзної дороги, якщо є в цьому необхідність, яка дозволить водіям здійснювати рух за маршрутом без перешкод;
 4. Водовідведення, оскільки вологість може потрапити на дорожнє покриття, що спричинить його руйнування, та призведе до зайвих економічних затрат на оновлення дороги ;
 5. Робота з інженерними спорудами та комунікаціями, які потрібно демонтувати, вивезти для встановити нові;
 6. Вирівнювання існуючих нерівностей, згідно проведених геодезичних даних та аналізу ґрунту, необхідно вирівняти та ущільнити ґрунт, що забезпечить надійність та міцність для вкладання основного шару дороги та його експлуатації.

 

Як відомо, зустрічають по одежі, тому стан та кількість доріг вказують на ступінь розвитку країни. Будівництво автодоріг – це процес, що передбачає великі фінансові вкладення та фізичні затрати, має велике значення на час експлуатаційного періоду та створення комфортного руху транспорту.  Для грамотної роботи потрібні досвідчені фахівці, кваліфіковані спеціалісти, відповідна техніка та застосування новітніх технологій, які відповідають сучасним вимогам.

Багатий досвід маємо із будування та реконструкції українських доріг, розширюємо свою сферу діяльності на теренах країни, будуємо нові заводи, щоб виготовляти якісний матеріал та доступний по ціні.

 

Переваги компанії із реконструкції доріг URD Українські дороги

 

 1. Досвід та репутація
 2. Автопарк сучасної техніки, тим економимо на її оренді;
 3. Грамотні спеціалісти, обізнані у даній галузі;
 4. Власні заводи з виготовлення матеріалів;
 5. Можливість працювати безперервно та пришвидшити здачу об’єкту.

 

Компанія URD Українські дороги є суб’єктом, який проводить усі процеси будування, ремонту та реконструкції доріг України, контролює усі процеси виконання робіт та кінцевого результату. Усі роботи виконуються послідовно з дотриманням встановлених стандартів та нормативів.

 

Етапи реконструкції доріг

 

 1. Облаштування земляного полотна. На цьому етапі насип з ґрунту рівномірно розподіляємо по всій ділянці, ущільнюємо відповідною технікою, автогрейдерами, бульдозерами, це покращує структуру земляного полотна, тим самим забезпечує його міцність та стійкість.
 2. Створюємо основу для асфальту. Вкладаємо шарами пісок, гравій різної фракції, іноді суміш гравію та піску, усі шари ретельно розрівнюємо та утрамбовуємо. Як і будь де, правильно укладена основа, дає гарний кінцевий результат, служить амортизаційним шаром та забезпечує менший вплив механічної дії на автомагістраль.
 3. Фінішне покриття дороги. Відповідальний етап у проведені реконструкції шляху. Створюємо дорожнє покриття, яке забезпечує надійність та довговічність дорожнього полотна. Ми використовуємо такі покриття:

 

Асфальтобетонне. Цей принцип створення дорожнього покриття інколи називають «дорожнім пирогом» оскільки він передбачає багатошаровість (пісок, щебінь, кам’яне борошно та розплавленого асфальту). При проектуванні реконструкції дороги враховуємо ступінь навантаження та інтенсивності руху транспорту, від цих аспектів залежить кількість шарів.

Литий асфальт. Це матеріал витримує надвеликі навантаження, зносостійкий, має гарне зчеплення із шинами автомобіля. Виготовляють литий асфальт із тих матеріалів, що і асфальтобетон, при великій температурі та постійно розмішують, доставляють у спеціальних контейнерах із заводів, які зберігають температуру матеріалу та виливають на відповідний об’єкт.

 

 1. Дорожня розмітка. Важливим елементом на автотрасі є розмітка, яка допомагає під час руху транспорту та пішоходів дотримуватись порядку та дисципліни, задля уникнення неприємних ситуацій на трасі. Цей останній етап реконструкції дороги компанією URD, відбувається спеціальною фарбою або полімерною стрічкою, яка найбільш популярна на сьогодні.

 

Для ефективного та швидкого здійснення запланованих процесів під час реконструкції автомагістралі ми у своєму арсеналі, маємо достатньо техніки та обладнання, завдяки якому, досвідчені фахівці компанії, вчасно та якісно виконають усю роботу із гарантією на довгі роки її користуванням.

 

Використовувана спецтехніка:

 

Екскаватор – переважно використовуємо для доставки сипучого матеріалу, такого як пісок, щебінь та інших необхідних матеріалів.

Бульдозер. Цей транспорт застосовуємо для розчищення території, розрівнювання та перевезення ґрунту.

Грейдер. Спецмашина має призначення та використовується нами для розрівнювання основи та влаштуванні земляного полотна.

Асфальтоукладач. Завдання цієї машини полягає у розподілі та утрамбуванні асфальтобетонної суміші на підготовлену основу для дорожнього покриття.

Ковзанка. Використання цієї машини належить під час робіт з ущільнення та утрамбування.

Бетонозмішувачі. Функції цієї машини полягають у змішувані бетонних сумішей.

 

Замовити послугу реконструкція дороги від компанії  URD Українські дороги можна за телефоном чи написати лист на корпоративну пошту. Наші досвідчені менеджери, зв’яжуться з вами найближчим часом, дадуть відповіді на запитання ,проведуть консультацію із важливих для вас проблем. Ми раді будемо бачити вас у  нашому офісі та особистому знайомству. Усі наші контакти розміщені у розділі КОНТАКТИ, що на сайті компанії. Ми працюємо заради вашого комфорту та безпеки.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами