Оренда будівельної техніки

Сьогоднішні умови будівництва вимагають швидкого та якісного виконання усіх процесів будівництва. А для цього потрібно мати потужну спеціалізовану техніку.  Не усі будівельні організації мають можливість купувати таку техніку, через її дорогу вартість, можливість утримання тощо. Тому користуються орендованою необхідною технікою компаній, які мають в своєму автомобільному парку її наявність.

 

Компанія URD володіє автопарком усієї необхідної техніки для будівництва будь-якої складності. Оренда спецтехніки від URD  дозволить вирішити завдання на будівництві без значних фінансових затрат. Ми пропонуємо скористатись не тільки сучасною спецтехнікою, але і кваліфікованим супроводом водії, які мають чималий досвід управління певним типом транспорту, його усіма видами операцій, усі роботи проводять оперативно, якісно та точно, що дозволяє заощадити ваші кошти та пришвидшити час виконання усіх процесів будування.

Оренда спецтехніки за найкращою ціною в Україні

 

Спецтехніка в оренду

 

До ваших послуг пропонуємо спецтехніку:

 1. Підйомники;
 2. Гусеничні та колісні екскаватори;
 3. Фронтальні навантажувачі;
 4. Самоскиди та інші вантажівки.
 5. Екскаватори- навантажувачі;
 6. Автогрейдери та дорожні фрези;
 7. Катки різних розмірів;
 8. Бульдозери;
 9. Техніка для прибирання.

 

Компанія пропонує скористатись нашими послугами приватних осіб, юридичних організацій (комунальних, будівельних, сільськогосподарських тощо), які зацікавлені та мають потребу у тій чи іншій спеціальній машині.

Свій автопарк ми постійно оновлюємо сучасною технікою, найкращих світових виробників, які мають позитивні відгуки та широкий спектр застосування.

 

Оренда будівельної техніки

 

Автопарк компанії URD включає таких надійних виробників:

 

 1. JCB
 2. John Deere
 3. Volvo
 4. Lonking
 5. Caterpillar
 6. Wirtgen
 7. Hamm
 8. Vogele
 9. Bobcat
 10. Volkswagen
 11. Mersedes

 

З переліком оренди спеціальної техніки в Києві можете ознайомитись у каталозі «Техніка URD», прочитати короткий опис та обрати необхідну для проведення робіт на вашому об’єкті.

Оренда будівельної техніки для разового чи багаторазового виконання робіт до ваших послуг в обумовлений час проведення робіт, на відповідний термін оренди та для необхідних про процесів на об’єкті.

Послуга з оренди будівельної техніки від компанії URD є надійною та відповідальною. На сайті компанії маєте можливість ознайомитись із усією представленою технікою, а обрати необхідну для вас та оформити оренду допоможуть наші менеджери. Вам варто лишень зателефонувати чи залишити заявку, і наші працівники відгукнуться на ваше звернення, дадуть консультацію та усю необхідну інформацію, що вас цікавить.

 

Послуга оренда спецтехніки

 

Замовивши послугу оренда будівельної техніки від URD, можете виконати ряд таких робіт:

 

 • Підготовка, планування майбутнього майданчику для будівництва.
 • Риття траншей для підземних комунікації та їх засипка, ям та котлованів для відповідного призначення.
 • Розчищення водойм та каналів та приведення їх у належний вигляд.
 • Очищення та вивезення усього сміття, в тому числі і після будівництва.
 • Перевезення необхідного вантажу до місця його призначення.
 • Підйом вантажу на певну висоту, щоб роботи проходили швидко та без використання фізичного навантаження людини.
 • Навантажування необхідного матеріалу та його розвантаження.
 • Демонтаж конструкцій та споруд різної складності та з будь-якого матеріалу.
 • Будівництво доріг, асфальтування прибудинкових території, гаражів, площадок тощо.
 • Формування земляних насипів, підготовка процесів для подальших робіт.

 

Оренда будівельної техніки у Львові – це надійна гарантія вчасно виконаних робіт з будування, ремонту, облаштування благоустрою та ландшафтного дизайну. Усі процеси нашою технікою виконуються на будь-якій за розмірами площі, у приватних та комунальних об’єктах, для робіт у сільському господарстві чи інших підприємствах, які мають у цьому потребу.

 

За багаторічний досвід компанія URD зуміла зібрати великий автопарк сучасної техніки, різного напрямку, розмірів, функцій тощо. Кожен вид транспорту має відповідальну особу, яка кваліфіковано та старанно відноситься до покладених на неї завдань, якісного проведення робіт та вчасної здачі виконаних процесів, для подальшої роботи.

 

Пропонуємо такий перелік будівельних послуг із залученням спецтехніки:

 • Зведення будинків, за попередньо розробленим та узгодженим проектом.
 • Проведення фасадних робіт різної складності.
 • Монтажні роботи, які включають декілька процесів.
 • Облаштування прибудинкової територій (ландшафтний дизайн, озеленення, асфальтування тощо), під’їздів.
 • Розробка та вкладання газонів.
 • Вкладання асфальту, тротуарної плитки тощо.

 

Свої послуги надаємо після узгодження із замовником плану робіт, вартості та термінів виконання. Фахівці компанії допоможуть підібрати техніку, персонал та розрахувати вартість робіт, щоб задовільнити потреби клієнта та його платоспроможність. У нас ви зможете завжди знайти техніку, транспорт, реманент для виконання поставлених задач. Вартість оренди спецтехніки значно нижча від конкурентів, а якість виконання робіт має високі показники та задовільні результати.

 

Послуги будівельної техніки використовується на усіх типах будівельних майданчиків, тому є універсальною, адже спектр застосування досить широкий та різноманітний: зведення та утеплення фундаменту, будинків приватного сектору та багатоповерхівок, допомога аварійним та комунальним службам, дорожнє будівництво та інші види робіт. Ми пропонуємо оренду попередньо запланованого договору, так і термінового використання, оскільки наш автопарк досить великий і не буде питанням у вирішення термінових проблем у містах України: Львові, Тернополі, Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівному ті інших.

 

Переваги оренди будівельної техніки в Україні від компанії URD

 

З нами співпрацюють тому що:

 

 1. Автопарк компанії URD має широкий асортимент дорожньої і будівельної спеціальної техніки, різного призначення за технічними та експлуатаційними характеристиками.
 2. Ми надаємо в оренду тільки справну техніку, яка пройшла технічний огляд перед її відправкою.
 3. Машини на гусеничному ходу доставляємо до об’єкту на відповідному транспорту у домовлені терміни.
 4. Можливість довгострокової чи разової оренди техніки від компанії URD.
 5. Оформити заявку на прокат можна зручним для вас способом: в телефонному режимі, завітати до нас особисто.
 6. При необхідності, надаємо послуги спецтехніки у терміновому порядку для вчасного виконання задач.
 7. Кваліфіковані водії-оператори, які мають навики та досвід в управлінні машинами, їх процесами та функціями.
 8. Грамотна консультація професійних менеджерів допоможуть оформити договір, сформувати заявку із необхідною для виконання відповідних процесів на вашому об’єкті, оптимально підберуть моделі машин, щоб усі процеси відбувались злагоджено та вчасно.
 9. Ціна оренди спецтехніки задовільна та доступна, є можливість розрахуватись безготівковим способом та готівкою. Можливість отримати знижки і бонуси від компанії.
 10. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб усі його побажання та умови були почуті та виконані у кращому вигляді.
 11. Можливість бронювати потрібні машини від початку робіт до їх закінчення.

 

Уся дорожньо-будівельна техніка постійно оновлюється, оглядається фахівцями, щоб була справна та готова до виконання роботи у будь-який час, зберігається у відповідно облаштованих майданчик та гаражах. Вся техніка у гарному технічному стані, має відповідні документи в тому числі поліс обов’язкового страхування.

 

Замовити техніку в оренду у Львівській області

 

Якщо визначились із технікою, що необхідна для вашого будівництва, з її характеристиками, термінами – консультанти-менеджери компанії приймуть ваше замовлення по телефону, онлайн-заявкою чи особисто у компанії. Прорахують кошторис, підготують договір оренди машин із врахуванням ваших побажань та вимог, і в обумовлений термін уся техніка буде доставлена до місця призначення, тобто будівельний майданчик.

 

Якщо ви не зовсім розумієтесь у дорожньо-будівельній техніці, не знаєте усіх засад її оренди, але маєте чіткі завдання, наші менеджери зроблять виїзд на об’єкт, щоб оцінити обсяг робіт, підберуть відповідний транспорт, розроблять план, графік, складуть кошторис, оформлять договір оренди. Також важливим етапом співпраці із нами є те, що наші фахівці контролюють усі процеси співпраці: транспортування техніки на ваш будівельний  майданчик, терміни виконання процесів, їх якість та швидкість. Тобто ми не тільки даємо на прокат машини, а контролюємо їх роботу, тому що ми цінуємо кожного клієнта, цінуємо свою репутацію, щоб до нас звертались наші постійні клієнти та радили нас, як надійного партнера своїм друзям та знайомим.

 

Оренда спецтехніки, оренда будівельної техніки в Україні

Оренда спецтехніки можлива у містах:

 

 1. Львів
 2. Івано-Франківськ
 3. Хмельницький
 4. Рівне
 5. Житомир
 6. Вінниця
 7. Чернівці

 

Ринок України сьогодні нараховує не один десяток компаній, які пропонують свої послуги у сфері будівництва, але не у всіх є необхідна техніка, щоб роботи проводились швидкими темпами, зручними способами у проблемних місцях чи малодоступних. Тому ми пропонуємо скористатись послугами компанії URD. Із отриманою технікою ви значно заощадите кошти, усі етапи проведення робіт на будівництві будуть якісно виконані, терміни здачі усіх процесів згідно плану.

 

Якщо виникають питання зверніться за консультацією до наших фахівців, які зроблять все необхідне, щоб вирішити вашу проблему. У нас все доступно та легко, працюємо для задоволення потреб клієнта. Зателефонуйте за номерами вказаними у розділі Контакти, щоб оформити заявку, отримати консультацію від наших фахівців.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами