Капітальний ремонт доріг

Капітальний ремонт доріг у Києві та Україні

Капітальний ремонт доріг у Києві та Україні

Капітальний ремонт доріг

 

Інтенсивність руху, постійне навантаження на автомобільні дороги, призводить до знищення асфальту та потребує капітального ремонту відповідної частини дороги та конструкцій розміщених на дорозі, приведення їх у відповідний стан, враховуючи значення дороги, призначення, навантаження та інтенсивність руху. Компанія URD Українські дороги уже довгі роки, будує шляхопроводи, обслуговує  їх та при потребі проводить поточний та капітальний ремонт. Орієнтиром, щодо капітального ремонту доріг є їх транспортно-експлуатаційний стан, який має відповідати встановленим нормативам та закону щодо руху по автодорозі. Пріоритетом, під час руху транспорту є безпека, тому важливо, щоб дорожнє полотно було без вибоїн, тріщини та будь-яких інших пошкоджень, що може призвести до аварійних наслідків. Внаслідок інтенсивного руху на дорозі та під постійним впливом природних факторів, покриття піддається руйнації, викривленню, з’являються тріщини, вибоїни, та не відповідає споживчим властивостям користувачів та чинним законам.

Перед капітальним ремонтом ми проводимо весь комплекс підготовчих, земляних, мостових і дорожніх робіт. До капітального ремонту відноситься:

 1. Нове будівництво, реконструкція доріг загального користування та автомагістралей
 2. Будівництво комунальних доріг
 3. Капітальний, поточний та дрібний ремонт
 4. Ремонт транспортних розв’язок різних рівнів
 5. Мостів
 6. Естакад
 7. Шляхопроводів
 8. Віадуків

 

Капітальний ремонт дороги від компанії URD

 

Капітальний ремонт дороги від компанії URD включає:

 1. Якісні матеріали власних заводів так і надійних партнерів;
 2. Сучасна техніка, здатна працювати на малих та великих площах;
 3. Гарантія на проведені послуги та використані матеріали;
 4. Швидкі та правильні вирішення проблем;
 5. Співпрацю із досвідченими та компетентними фахівцями своєї справи.

 

Оскільки метою капітального ремонту є відновлення та збільшення якостей експлуатації доріг, проводиться він разом з конструкціями, що  розміщені на даній дорозі.  При виконані ремонту необхідно дотримуватись усіх існуючих стандартів та встановлених нормативів, щоб забезпечити комфорт та безпеку під час руху транспорту. Також важливим моментом у проведені усіх необхідних процесів потрібно дотримуватись  проектно-кошторисної документації розробленої та встановленої разом із замовником.

 

Співпраця із нами:

 

 1. Підбір спеціалістів для здійснення усіх необхідних процесів.
 2. Розроблення проектно-кошторисної документації.
 3. Виїзд спеціаліста на об’єкт, який потребує капітального ремонту.
 4. Оцінка майбутніх робіт над усіма елементами та конструкціями шляху, що підлягає капремонту.
 5. Підготовка матеріалів, спеціальної техніки, що будуть використовуватись у роботі над капітальним ремонтом.

 

У компанії  URD  працюють спеціалісти, які знають усі тонкощі даної галузі. За свій багаторічний досвід роботи зуміли збудувати та відремонтувати тисячі кілометрів дорожнього полотна, привести у придатність споруди, які розміщені на шляху та мають відповідну ціль та значення. Наші фахівці, незалежно від замовника приватна організація чи комунальна власність,  до кожного підходять добросовісно та з великою відповідальність, адже розуміють, що від їх праці залежить безпека та комфорт на автодорозі.

Капітальний ремонт включає роботи над:

 

 1. Земляним полотном та системою водовідведення (також на передбачених розширеннях додаткових смуг, зупинках, стоянках тощо): усунення руйнувань, вирівнювання та укріплення полотна, обладнання дренажу та відновлення водовідведення та каналізаційної системи, створення геометричних параметрів дороги згідно до нормативних вимог.
 2. Дорожнім покриттям: укріплення або вкладання нового покриття, встановлення бортових каменів, зміцнення узбіччя, облаштування стоянок, зупинок, місць відпочинку та інші моменти важливі для комфорту та безпеки руху.
 3. Штучними конструкціями: створення пішохідних та підземних переходів, заміна чи створення огорож, гідроізоляції, тротуарних блоків тощо.
 4. Дорожніми пристроями: облаштування майданчиків різного призначення, велосипедних доріжок, автобусних зупинок, туалетів, заїздів та під’їздів та іншого дорожнього дизайну задля зручного користування даним шляхом.
 5. Організацією та безпекою руху: засоби регулювання руху, сигналізації, освітлення, системи моніторингу, влаштування тимчасові та постійні розмітки, метеостанцій.
 6. Лінійні споруди: ремонт чи заміна дахових перекриттів, природоохоронних та очисних споруд, зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж та інші будівлі.
 7. Проектні та експериментальні, супутні процеси: проектно-кошторисна документація, науково-технічний та авторський нагляд за виконанням робіт, постійний контроль дотримання відповідних нормативів.

 

Для належного виконання усіх встановлених вимог потрібно мати необхідну техніку та грамотних працівників даної сфери. Ми маємо свій автопарк, в якому є вся необхідна спеціальна техніка, вітчизняного та закордонного виробництва, здатна виконувати великомасштабні роботи на малих та громіздких площах. Вміння працівників компанії  працювати за новітніми технологіями, із сучасними обладнанням та технікою, дозволяє створювати міцне та надійне дорожнє покриття, що буде в задоволення для водії та пасажирів. Для добротного виконання того чи іншого проекту використовуємо такі спецмашини:

 

 1. Екскаватор. Використовується для транспортування сипучих матеріалів.
 2. Бульдозер. Даний транспорт використовується, для швидкого розчищення ділянки та її проектування.
 3. Грейдер. Працює над створенням основи майбутньої дороги.
 4. Асфальтоукладальник. Його завданням під час ремонту дороги є розподілення і трамбування асфальтної суміші на підготовленій основі.
 5. Ковзанка. Ця спеціальна машина має місію ущільнювати та втрамбовувати асфальт.
 6. Бетонозмішувач. Завдання полягає у виготовлені бетонних сумішей.

 

Ми використовуємо свою спецтехніку, економимо на її оренді, адже це зайві витрати для нашого клієнта, які ми стараємось зберегти. Також використовуємо ручні прилади та техніку, для роботи у важко доступних місцях. Спеціалісти компанії, спираючись на свій багаторічний досвід, підбирають необхідні техніку, інструменти та спеціальні автомобілі, врахувавши усі процеси капітального ремонту дороги та матеріали, які будуть використовуватися, проектну частину робіт та авторське бачення замовника. На реконструкцію та заміну усіх конструкцій, які є на автодорозі, фахівці проектують та розробляють плани, схеми майбутніх елементів, які візуально покращать шлях, та будуть корисними для водіїв та їх пасажирів під час руху. Оцінивши масштаби  роботи на дорозі та усіх її деталях, для реалізації поставлених завдань вчасно, якісно, та щоб усі елементи дороги були розміщені згідно проекту, ми залучаємо усі наші ресурси.

 

Етапи капітального ремонту доріг:

 

 1. Зняття асфальтного покриття – фрезерування. На цьому етапі, фахівці компанії URD  проводять відповідні процеси, щоб встановити профіль дороги та при необхідності формувати наново основу з піску та щебеню, розширити.
 2. Вкладаємо нижній шар полотна, вирівнюємо його та усуваємо усі руйнування.
 3. На цьому етапі піднімаємо на відповідну висоту люки, та проводимо попередні роботи над конструкціями.
 4. Вкладання дорожнього полотна – асфальту, трамбування та ущільнення.
 5. Роботи над запланованими дорожніми елементами, конструкціями, будівлями тощо.

Ми візьмемо до уваги ваші побажання, використаємо свій арсенал техніки та залучимо найкращих наших фахівців, заради зручності та комфортного пересування автомобілів та пішоходів.

 

Переваги компанії з капітального ремонту доріг URD Українські дороги:

 

 1. Багаторічний досвід роботи у даній галузі;
 2. Висококваліфіковані спеціалісти різної ланки;
 3. Власний автопарк спеціальної техніки, яка використовується під час ремонту дороги;
 4. Власні заводи з виробництва асфальтобетону та мінерального порошку;
 5. Ціна відповідає якості та гарантія виконаній роботі.

 

Гарантуємо надійність та якість виконаних робіт, а дорога матиме довгий термін служби.

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами