Холодний ресайклінг

Надаємо послуги з холодного ресайклінгу, одного з найуспішніших методів укріплення конструктивних шарів дорожнього полотна. Процес передбачає використання матеріалів старого покриття та додавання спеціальної в'яжучої суміші. Такі заходи значно продовжують термін експлуатації доріг.

Надаємо послуги з холодного ресайклінгу, одного з найуспішніших методів укріплення конструктивних шарів дорожнього полотна. Процес передбачає використання матеріалів старого покриття та додавання спеціальної в'яжучої суміші. Такі заходи значно продовжують термін експлуатації доріг.

Холодний ресайклінг

 

Компанія URD Українські дороги постійно вдосконалює свої вміння та знання, поновлює свій автопарк сучасною технікою для швидкого та якісного здійснення проектів з будівництва та ремонту автодоріг, задля безпеки та комфорту споживачами. Пріоритетною технологією будування доріг є холодний ресайклінг – альтернативна методика відновлення старого асфальту та переробка його у новий матеріал із додаванням необхідних матеріалів.

Руйнація дорожнього  покриття – справа закономірна та обумовлена деякими аспектами експлуатації шляху.

 

Руйнування покриття відбувається через:

 

 1. Інтенсивність руху транспорту;
 2. Велике навантаження автодороги;
 3. Постійну зміну водяного та теплового режимів на покриття;
 4. Природно-кліматичні умови (мороз, дощ, вітри, жара тощо);
 5. Недотримання технологій при будівництві дороги та під час її експлуатації.

 

Під цим впливом, дорожнє покриття піддається деформації, утворенню вибоїн та тріщин, з’являються видимі стики швів тощо. Усі вказані моменти, ведуть до ремонту дорожнього полотна чи  його повної реконструкції, оскільки воно втратило свою експлуатаційну придатність та створює небезпеку під час руху транспорту. Ввести дорогу в експлуатацію можна після часткового ремонту чи будівництва нової, але це потребує великих фінансових затрат та закриття даного шляху на весь період проведення робіт, що створює певні незручності. Тому і виникла необхідність у створені технології, яка б задовільнила потреби споживачів автодороги та компаній з будівництва та ремонту доріг.  Таким вирішенням проблеми стало широке застосування технології – холодний ресайклінг, що включає функцію максимальної переробки регенерованого матеріалу та його використання повторно одразу.

 

Ресайклери – це машини, які розробили не так давно, в наслідок модернізації дорожніх фрез та автомобілів для стабілізації ґрунту.  Головним завданням ресайклерів є максимальне використання існуючого полотна,  не пошкодивши нижні шари дороги.

 

Переваги послуги холодний ресайклінг

 

 1. Екологічна. Шляхом використання усього вторинного матеріалу дорожнього полотна, не має необхідності доставляти новий матеріал, загромаджувати території  старим асфальтом, зайвий раз використовувати транспорт для привезення нового.
 2. Якість покриття. Завдяки новітнім технологіям та мікропроцесорній системі керування процесами, речовини – вода, стабілізатор та асфальтобетон, вводяться у відповідній кількості та постійно змішується у робочій камері ресайклера.
 3. Цілісність та щільність дорожнього полотна. Холодний ресайклінг забезпечує отримання шарів великої товщини, що характеризуються однорідністю матеріалу без додавання рідких в’яжучих.
 4. Цілісність ґрунту. Виконується за один прохід машиною ресайклером, яка розміщена на гусеницях або пневмошинах що зменшує тиск на ґрунт, тому і деформується несильно.
 5. Значно менший період етапів будівництва, оскільки одночасно відбувається декілька процесів.

 

Холодна регенерація – це технологія, завдяки, якій відбувається оновлення  та укріплення асфальту з використанням старого дорожнього матеріалу та додаванням до нього в’яжучих компонентів таких, як бітумна емульсія і цемент, внаслідок чого отримуємо міцний шар дорожнього полотна з гарними фізико-механічними характеристиками, які при експлуатації створюють комфорт та безпеку.

Технологія холодного ресайклінгу дорожнього асфальтобетону класифікують, орієнтуючись на вид і функції робіт, також застосування вторинного дорожнього матеріалу. Використовуючи дану технологію, працівники компанії враховують  українські нормативи та технологічні вимоги у галузі будівництва доріг, чітко дотримуються їх, суворо контролюють кожний етап та якість проведених робіт.

 

Особливості холодного ресайклінгу:

 

 1. Промисловий холодний ресайклінг – використання вторинного матеріалу у змішувальних машинах.
 2. Виготовлення регенерованих сумішей одразу на дорозі, враховуючи необхідну товщину для виготовлення нового дорожнього полотна.
 3. Глибока регенерація асфальту на усю його товщину, з використанням матеріалів нижчих шарів дороги.

 

Завдяки машинам, які здатні виконувати необхідні відновлювальні процеси продовж однієї процедури, дана технологія отримала широке застосування холодного ресайклінгу на теренах України та за її межами. Саме ці машини здатні створити міцну основу верхнього шару дорожнього покриття. Важливо і те, що усі процеси можна виконувати на місці, без залучення додаткових ресурсів.

 

Застосовують холодний ресайклінг, коли є:

 

 1. Тріщини утворені внаслідок навантаження: сітка тріщин, при осіданні краю полотна, в місцях проїзду шинами.
 2. Поперечні тріщини, які утворились під впливом температур або внаслідок старіння асфальту.
 3. Відбиті тріщини.
 4. Деформація асфальтобетону, зокрема глибокі колії (інколи виникає потреба у додаванні хімічних добавок).
 5. Нерівність поверхні – просідання полотна чи навпаки піднімання, що утворює горбочки, відбувається внаслідок холодною погодою, морозами.
 6. Незадовільний стан дорожнього покриття, яке не відповідає нормам та стандартам для його експлуатації.

 

Щодо використання холодного ресайклінгу асфальтобетону є обмеження. Важливо знати: при пошкодженій чи зруйнованій основі дороги, використання технології холодного ресайклінгу неможливо, оскільки потребує повної реконструкції. Перш ніж вибрати правильну технологію, потрібно оцінити стан дорожнього полотна та основи, провести відповідну діагностику з врахуванням інженерних вимог, зробити відповідні розрахунки та аналіз.

Процес холодного ресайклінгу відбувається таким чином: фрезується старе дорожнє покриття відповідної глибини, дану суміш (органічно-мінеральну) змішують із в’яжучими матеріалами,  такими як бітумна емульсія та цемент, після чого розподіляють рівномірним шаром, та ущільнюють катками. Таке полотно має гарні фізико-механічні характеристики, має гарний термін  служби.

 

Способи вкладання асфальту ресайклером:

 

 1. У внутрішній камері машини змішуються відповідні матеріали: регенерована суміш, бітумна емульсія та цемент, після чого вкладається на поверхню підготовленої основи, ущільнюють катками. Цей спосіб є ефективним та більш економічним, оскільки задіяно менше транспорту та створюється дорожнє покриття одним проходом машини.
 2. Використовують мобільну змішувальну установку, у якій змішують усі компоненти, і одержаний матеріал вкладають на дорогу асфальтоукладачем. Також ущільнюють катком для міцності. Цей спосіб є дорожчим в порівняні з першим, оскільки для повного циклу робіт потрібно більше техніки, пального  та часу.

 

Замовити послугу холодний ресайклінг у Києві та Україні

 

Як і будь-які дорожні роботи – дана технологія вимагає вибору досвідчених та відповідальних працівників, які знають усі нюанси у дорожньому будівництві. Компанія URD Українські дороги використовує дану технологію задля усунення дефектів, ям, тріщин на автодорозі та створює нове міцне та надійне полотно. Зарекомендувала себе як надійний підрядник, який цінує кожного клієнта та прислухається до його побажань, вчасно та якісно виконує поставлені завдання.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами