Фрезерування

Готуємо поверхню до укладання нового покриття за допомогою фрезерування. Прибираємо дефектні шари асфальтобетонного покриття та текстурування поверхні для кращого зчеплення з наступним слоєм.

Готуємо поверхню до укладання нового покриття за допомогою фрезерування. Прибираємо дефектні шари асфальтобетонного покриття та текстурування поверхні для кращого зчеплення з наступним слоєм.

Фрезерування доріг

 

Будування доріг – основний напрямок роботи компанії URD Українські дороги. До послуг компанії відноситься і фрезерування – зрізання пошкодженого асфальтобетонного покриття та підготовки поверхні до вкладання нового покриття. При фрезеруванні  пошкоджений асфальт перетворюється на вторинний будівельний матеріал – гранулят,  який вдало використовується повторно.

Процес фрезерування відбувається спеціальною технікою, що називається фреза.  У компанії  URD Українські дороги сучасні багатофункціональні фрези,  які мають електронні системи, що дозволяють контролювати якість та точність виконання робіт.

 Послуга з фрезерування доріг включає:

 

 1. Швидке зняття старого покриття, та результат роботи кращий ніж у попередників фрези – гідромолотів чи відбійного устаткування.
 2. Можливість старого покриття переробити у крихту та використати вторинно, як наслідок екологія не забруднена.
 3. При фрезуванні дорожнього покриття на нижньому шарі утворюються борозни, що в подальшому забезпечують краще зчеплення з оновленим асфальтним матеріалом.
 4. Такий метод дозволяє зменшити ручну працю та використати вторинно знятий матеріал, що дає економічну вигоду для замовника та підрядника.

 

Види фрезерування:

 

Гаряче –  зняття старого пошкодженого полотна, попередньо розігрівши його спеціальними пересувними установками – пальниками, які оснащені інфрачервоним випромінюванням. Для таких машин використовується природний газ або гас. Головним плюсом гарячого фрезерування – вимагає використання менше зусиль.

 

Недоліками такого фрезерування:

 

 1. Зняте старе покриття склеюється;
 2. Важко використовувати повторно та перевозити;
 3. Під час експлуатації створює небезпеку для займання.

 

Холодне – старе дорожнє полотно не розігрівається, знімається потужними фрезами, які обладнані транспортерами, щоб одразу завантажувати старий асфальт на авто та вивозити на переробку, для повторного застосування. Прийнято більше використовувати холодні фрези, оскільки вони є ефективнішими, після їх роботи старий асфальт використовується у вигляді гранулят.

 

Перевагами холодного фрезерування є:

 1. Легко подрібнюється зняте покриття у гранулят;
 2. Одразу навантажується на відповідний транспорт та відвозиться на вторинне використання;
 3. Потужність, швидкість, здатність контролювати нахил поверхі, що фрезується.

 

Компанія  URD Українські дороги у своєму автопарку має сучасні машини іноземного виробництва, які здатні здійснити фрезування малих та великих площ, вдосконалені мікросхемами, які дозволяють автоматично здійснювати різні функції.

 

Малі фрезерувальні машини. Ширина фрези  малих машин становить від 0,3м до 1м, а глибина фрезерування  – до 0,1 м, наявне відкидне опорне колесо. Така машина легка в експлуатації та має високу маневреність.  Таку машину застосовують біля важко доступних об’єктів: заборів, різних дорожніх споруд, стічних та водовідвідних систем, тощо.

 

Великі фрезувальні машини. Великогабаритні холодні фрезувальні машини здатні виконувати процес з високою продуктивність та за менший період часу. Ширина смуги фрезування від 1,3 м до 4,2 м, а глибина від 0,15 м до 0,3 м, має відвантажувальний транспортер та фрезувальний барабан розташований між заднім та переднім мостами. Такі машини мають удосконалені системи та органи управління, що дозволяють здійснювати відповідні процеси автоматично та швидше.

 

Кожна фрезувальна машина, яка знаходиться у нашому автопарку, результативно виконує поставлені завдання та гарантує якісне фрезерування дорожнього покриття за невеликі витрати замовника. Керують такими машинами відповідальні та досвідчені водії, які знають усе про процеси фрезерування, дотримуються нормативів та встановлених стандартів, вимог щодо експлуатації фрезерувальних машин. Після проведення усіх робіт над дорожнім покриттям, стан дороги буде у задовільному стані досить довгий термін. Якщо провести паралелі між ямковим ремонтом та фрезеруванням доріг, то вигіднішим є фрезерування.

 

Основні переваги фрезерувальної машини:

 

 1. Змінні фрезерні барабани, що дозволяє безперервно проводити відповідні процеси.
 2. Точність виконання заданих процесів.
 3. Система контролю поперечних та повздовжніх ухилів поверхні, що фрезується.
 4. Потужність, точність, довговічність – головні аспекти даних автомобілів.
 5. Наявність відвантажувального транспортера забезпечує своєчасне відвантаження старого асфальту на вторинне використання.

 

Позитивні моменти фрезерування асфальту очевидні, але усі процеси потрібно здійснювати відповідною спеціальною технікою – машинами фрезами. Таку техніку не усі мають можливість купити та зберігати у належних умовах, але таку техніку можна взяти в оренду, або скористатись послугами фрезерування від компанії  URD Українські дороги. Заказати послугу фрезерування у нас, ви можете у будь-який час. Ми працюємо зарази безпечного та комфортабельного руху на автодорозі.  Наша компанія досить довгий час працює у сфері будування та ремонту доріг, забезпечує належний догляд за нею та дорожніми конструкціями.

 

Покриття дороги зношується, і з інтенсивністю руху транспорту це відбувається значно жвавіше.  Послуга фрезерування доріг – це ефективне рішення для вчасної заміни дорожнього полотна та приведення шляху в експлуатаційний стан.  Завдяки новітнім технологіям, дорожнє покриття швидко та якісно приведемо в експлуатаційний стан, створимо безпечне та комфортабельне покриття для кращого зчеплення шин вашого автомобіля із дорогою.

 

При ремонті чи будівництві дорожнього полотна потрібно враховувати усі важливі моменти, наприклад такі як, ухил для безпечного водовідведення та однакову товщину усієї дороги. Щоб забезпечити ці умови,  потрібно профіль підготовленої поверхні для асфальту точно витримати. Тому виробники всіляко посприяли, щоб в даних автомобілях встановили систему контролю поперечного та поздовжнього ухилу, глибини та швидкості при проведені усіх робіт. І на сьогодні – це сучасні машини, які мають автоматизовані системи та характеризуються як потужні, точні та надійні машини. І ми пишаємось тим, що маємо у своєму автопарку фрезерувальні автомобілі та маємо можливість використати їх заради вашого комфорту та безпеки під  час руху автодорогою.

 

Переваги послуги фрезерування від URD:

 

 1. Сучасний парк спеціалізованої техніки;
 2. Власні заводи з виробництва та лабораторії контролю якості;
 3. Досвідчені фахівці різної ланки даної галузі;
 4. Використання новітніх технологій, які переймаємо від іноземних партнерів;
 5. Робота над складними та масштабними об’єктами, розробка проектно-кошторисної документації;

 

Ми працюємо у всіх українських містах, створюємо надійні автошляхи, які прийдуться до вподоби жителям країни та її гостям. Важливо, щоб підрядник був відповідальним, надійним та грамотним, обізнаним у даній сфері, з досвідом. Співпраця із компанією та нашими фахівцями – це надійність, відповідальність та впевненість.

 

 

 

 

 

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами