Експертиза стану доріг

Дорожня експертиза 

 

Як і будь-яка робота потребує перевірки та аналізу. Так і дорожнє покриття потребує проведення необхідної експертизи, щоб визначити його придатність для використання  та дозволити транспорту чи пішоходам здійснювати рух. Для запуску дороги, тротуару в експлуатацію, потрібно встановити відповідність дорожнього покриття за технічними  характеристиками згідно встановлених нормативів та існуючих стандартів. Проведення дорожньої експертизи фахівцями компанії URD Українські дороги, відбувається за усіма вимогами щодо будування автомобільних доріг, а саме визначають наявність дефектів, якість вкладеного покриття та його стану на момент перевірки, відповідність проектно-кошторисній документації..

 

Отже, будівельно-технічна експертиза – дослідження та аналіз, що проводять відповідними спеціалістами та компанією, для встановлення відповідності якості дорожнього покриття шляху з нормативно-технічними характеристиками вимогами.

 

Для чого проводити експертизу стану доріг

 

 1. Визначити масштаби процесів та достовірність вартості вкладеної дороги, тротуару тощо.
 2. З’ясувати якість виконаних робіт з будівництва доріг, тротуарів та інших об’єкті, які підлягають для проведення експертизи.
 3. Перевірити проектно-кошторисну документацію, її відповідність щодо виконаних робіт.
 4. Провести оцінку якості будівельно-монтажних робіт, для встановлення відповідності згідно проектно-кошторисній документації.

 

Для проведення даних процесів, ми залучаємо фахівців компанії, які добре знаються у галузі з дослідження стану доріг, дорожніх умов, та показників, які відповідають технічним характеристикам, таким як рівність, коефіцієнт зчеплення покриття із шиною колеса автомобіля тощо. До відповідальних осіб належать спеціалісти: інженери,  експерти, фахівці будівельної та ґрунтової  лабораторій з усіма необхідними приладами та матеріалами та методиками встановленими Кабінетом Міністрів України.

Протягом останніх років, рух транспорту та наявна кількість автомобілів в Україні та по світу загалом, значно збільшились, що скорочує терміни придатності дорожнього покриття та знижує рівень безпеки руху на дорозі, що може призвести до негативних наслідків та завдати шкоди життю людини. Тому, це є однією із головних причини, чому необхідно регулярно проводити експертизу щодо придатності дороги.

 

До проведення експертизи дорожнього полотна входить:

 

 1. Виявити дефекти та порушення, згідно проектно-кошторисної документації та встановленим нормативам.
 2. Визначення якості використаних матеріалів, до відповідності проекту та будування дороги.
 3. Визначення якості водовідвідної системи, обумовленої у проектній документації.
 4. Визначення основних параметрів поперечного профілю, для встановлення необхідної кількості вкладених шарів та їх наявність на даному об’єкті.
 5. Визначення якості будівельно-монтажних робіт при влаштуванні шарів дорожнього покриття з дотриманням необхідних стандартів.
 6. Аналіз кошторисної документації та її відповідність, щодо проведених робіт.
 7. Аналіз актів, щодо зроблених робіт на автодорозі, тротуарі тощо.
 8. Встановлення товщини шарів дорожнього полотна згідно плану.
 9. Встановлення щільності шарів та їх відповідність нормам.
 10. З’ясувати геометричні характеристики та параметри дороги та їх придатність.

 

Для нас важливо, щоб автомагістралі, тротуари, шляхи різного значення були безпечними, для учасників руху (водіїв, пішоходів, велосипедистів та інших).  Це дозволяє вивчити можливість водія  керувати автомобілем та його сприйняття подій, що можуть відбуватись під час руху і прийнятих рішень відносно них. Тому ми прийняли рішення, створити у компанії  URD Українські дороги відділ, який буде проводити та досліджувати  якість доріг, їх стан на сьогодні, вартість дорожньо-будівельних  процесів, тобто здійснювати експертний контроль якості.

Послуги дорожньої експертизи

 

Дорожня експертиза від компанії URD включає:

 

 1. Безоплатна консультація щодо проведення експертизи
 2. Незалежна експертиза дороги, що передбачає візуальний огляд, інструментальний контроль та усні рекомендації, але без видачі експертного заключення.
 3. Досудова незалежна експертиза з усіма необхідними документами.
 4. Судова експертиза дороги. Якщо у вас виникла необхідність у судовій експертизі, звертіться до нашої компанії, отримайте інформацію щодо вартості послуги, та термінів проведення будівельно-технічної експертизи. Наші фахівці-експерти проведуть усі необхідні процеси експертизи згідно вимог суду.

 

У процесі проведення  дорожньої експертизи наші спеціалісти перш за все візуально оцінюють стан дорожнього полотна відремонтованої дороги чи  щойно збудованої, з’ясовують щодо наявності нерівностей, тріщин, вибоїн, ям та інших можливих видимих дефектів. Незалежна, судова, досудова експертизи стану дорожнього полотна проводиться нашими експертами по всіх дорогах України. Усі роботи проводимо оперативно та недорого, узгоджуємо із замовником документально ціну, відповідні роботи для встановлення істини щодо якості та належності дорожнього покриття.

Після дорожньої експертизи URD Українські дороги отримаєте:

 

 1. Кваліфіковану консультацію відповідних спеціалістів компанії, тобто експерта, який скаже усі недоліки та методи їх усунення, дасть чіткі рекомендації, для подальших дій замовника, щодо його звернення.
 2. Акт огляду об’єкту, в якому зазначено усі необхідні моменти, які потребують ремонту, чи повністю заміни дорожнього полотна.
 3. Відомість, у якій детально зазначено усі дефекти та пошкодження, що підлягають виправленню;
 4. Розрахунок вартості на проведення ремонту та доведення дорожнього полотна до відповідного стану, що дозволить відкрити його для експлуатації.
 5. Заключення експерта, у якому вказано загальний висновок, дослідницькі підсумки, фотоматеріали, розрахунки, дефектну відомість, дані експерта та компанії, що проводили експертизу дорожнього будівництва.

 

Терміни проведення експертизи, ми встановлюємо кожному індивідуально, адже це залежить від дослідницької площі, мети для чого проводити аналіз, від наявності дорожньої-кошторисної документації,  та від інших важливих аспектів, які потрібно провести для замовника. При наявності технічного завдання, наші фахівці-експерти проведе усі необхідні процеси швидше та якісніше. Відберуть необхідні зразки матеріалів, направляють у лабораторію компанії, де проведуть усі дослідження. Задокументують товщину кожного шару дорожнього покриття та загальну товщину дороги, яка передбачена проектно-технічною документацією.

 

Переваги послуги дорожньої експертизи від компанії URD

 

 1. Досвідчені спеціалісти-експерти;
 2. Наявність відповідних приладів та матеріалів;
 3. Власні дослідницькі лабораторії;
 4. Працюємо по всій території України.

 

Вартість послуги дорожньої експертизи в Україні залежить від площі та віддаленості об’єкту, від кількості проведених розрахунків, виконаних дослідів та необхідної документації. У будь-якому разі, вартість експертизи розраховується кожному замовнику в індивідуальному порядку. Ми обіцяємо  оперативність виконання поставлених завдань за  конкурентну вартість, адже ми маємо усі необхідні прилади та техніку, власні лабораторії та досвідчених фахівців своєї справи, які після проведення експертизи складуть офіційний детальний експертний висновок, що дозволить представити його для суд. При необхідності для наших клієнтів, надаємо підтримку у судових інстанціях.

 

Зв’язатись із нами можете: зателефонувати чи написати лист на комерційну пошту компанії, що вказані на сайті. Раді будемо знайомству з вами у нашому офісі. Менеджери компанії у будь-якому разі відгукнуться на ваше звернення, дадуть відповіді на запитання та проведуть консультацію.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами