Будівництво мостів та естакад

Виконуємо зведення естакад, мостів, шляхопроводів, що забезпечують транспортним засобам та пішоходам проїзд/прохід через природні чи створені людьми перешкоди.

Виконуємо зведення естакад, мостів, шляхопроводів, що забезпечують транспортним засобам та пішоходам проїзд/прохід через природні чи створені людьми перешкоди.

Будування мостів та естакад

 

Компанія URD Українські дороги, за свій багаторічний досвід роботи, завоювала репутацію надійного підрядника не лише з будування доріг, а також з будівництва мостів, естакад та шляхопроводів в Україні. Сьогодні це колектив амбітних та кваліфікованих спеціалістів, які здатні виконати надскладні завдання. Впевнено рухаємось вибраним шляхом, розбудовуємо транспортну інфраструктуру країни, створюємо належні умови для населення. Ми вивчаємо, аналізуємо, досліджуємо, проектуємо та модернізуємо обрані напрямки.

В галузі інфраструктури транспортного будівництва, компанія URD є одним з лідерів, виконує широкий спектр робіт, які спрямовані на задоволення потреб автодорожнього будівництва. Надзвичайно важливе значення для внутрішнього розвитку України має логістика, тому для якісного, ефективного і безперервного зв’язку між регіонами повинна бути налагоджена транспортна інфраструктура. Вирішенням даної проблеми стає питання щодо будівництва нових мостів та естакад, а також оновлення існуючих.

Естакада – інженерна споруда у вигляді мосту, що призначена для руху транспорту та пішоходів, підняття однієї дороги над іншою у місці їх перетину, а також для створення дороги на певній висоті, яка не має з’їздів на іншу дорогу. Процес будування естакади відбувається наступим чином:

 

 • Заливають бетонні колони, які служать головною опорою естакади.
 • На опори встановлюють тримальний елемент естакади – ригель, який з’єднує вертикальні опори між собою та розподіляє навантаження, яке має витримати естакада.
 • Встановлюють найвідповідальнішу частину мосту – прогонові конструкції.
 • Натягування тросів між конструкціями з двох сторін, для міцності та довговічності.

 

Міст – це транспортна споруда, призначена для перепуску через перешкоди потоків залізничного, автомобільного транспорту, пішоходів та комунікацій різного призначення. Процес спорудження моста після його проектування та розрахунків:

 • Визначення місця для опор, підготовка його встановлення опор.
 • Зведення опор. Способів зведення є багато, адже вдосконалення та винахідливість форм, використання різних матеріалів, дозволяє робити унікальні конструкції. У виритий котлован встановлюють конструкції відповідної форми, які заливають бетоном.
 • Спорудження прольотів, які залежать від форми майбутнього моста.
 • Встановлення прогонових конструкцій – основа майбутнього мосту. Інколи такі конструкції споруджують на землі, після чого спеціальною технікою встановлюють до готових опор моста.

Розуміємо, що українська транспортна галузь потребує модернізації за європейськими стандартами та світовими тенденціями. Інженери-проектувальники компанії досвідчені фахівці з будування мостів та естакад, володіють новітніми  навиками спорудження та проектування мостів, вдало застосовують сучасну техніку та обладнання.  У нас команда кваліфікованих спеціалістів, які знають, як зробити дорожню інфраструктуру України конкурентоспроможною та адаптованою до норм Європи. Обов’язковим принципом компанії є робота над високотехнологічними процесами проектів транспортної інфраструктури, які відповідають міжнародним стандартам якості та втіленню задуму замовника, що спрямований  на створення комфортного та безпечного простору населення.

 

Компанія з будівництва мостів URD Українські дороги пропонує:

 1. Дослідження галузі містобудування;
 2. Ремонтні роботи будь-якої складності;
 3. Проектування та планування майбутнього об’єкту;
 4. Проводимо реконструкцію та осучаснення;
 5. Забезпечуємо будівництва усіма матеріалами, спецтехнікою.

Такі інженерні споруди як мости, естакади, тунелі розвантажать автомагістралі та залізничні дороги, що забезпечить більш комфортне пересування транспорту. Споруджують мости по-різному, адже кожен міст унікальний і вимагає індивідуального підходу та проекту відповідно умовам його використання. Але ми точно знаємо, що кожен збудований міст має бути міцним, надійним та комфортним.

 

Будівництво мостів розрізняють

 

 1. За призначенням: пішохідний, автомобільний, залізничний, комбінований.
 2. За видом: віадук, естакади, розвідні мости, шляхопроводи.
 3. За типом опорної конструкції: підвісний, розпірний.
 4. За довжиною: малі (до 25 м), середні (25-100м), великі (понад 100м).
 5. За терміном служби: тимчасові (до 10 років) та постійні.

Компанія URD виконує комплекс будівельних та ремонтних робіт, які потребують проведення нелегких інженерних маніпуляцій, як на суші так і у водоймах. Завдяки сучасній технології будування, будівельникам вдається творити чудеса та створювати унікальні мости.  Обов’язково враховуємо значимість для населення, функції використання моста. Теперішні технології, високотехнологічні матеріали, новітні підходи до містобудування значно покращили процес будування, подальше його обслуговування та експлуатацію.

 

На своїх об’єктах ми проводимо:

 1. Будівництво та ремонт мостових конструкцій (облаштування водовідведення, ремонт підмостової зоні, фарбування залізобетонних прогонів, ремонт перил тощо).
 2. Обслуговування мостових споруд (перевірка стану моста та його окремих частин, очищення смуг безпеки, догляд за конструкцією тощо).
 3. Розробляємо благоустрій (фарбування тильної сторони моста, перил, огорожі; встановлення та заміна світловідбивних елементів тощо).

Основна вимога сучасного життя  – швидкість.  Це стосується і швидкості  транспортування вантажів, пасажирських перевезень, транспортного руху у великих містах. Особливу потребу в розвантажені потребують міста розділені водоймою, де автомобільна пробка стала звичкою повсякденного життя. На сьогодні є колосальна потреба в оновлені транспортної інфраструктури України, з’являється необхідність у споруджені нових мостів, які будуть відповідати уже сучасним стандартам (габарити,  вантажопідйомність тощо). Будування мостів будь якої складності в під силу нашій команді.

Будівництво моста розпочинається з:

 1. Проектування та планування моста. На цій стадії підбирають конструкцію моста, матеріал який планується використовувати, проводять розрахунки щодо навантаження на міст та складають кошторис на його будівництво.
 2. Установка опорних конструкцій. У балкових та арочних конструкціях закладається фундамент або збиваються палі. При будівництві підвісних мостів перш за все встановлюються пілони, до яких кріплять тимчасові канати.
 3. Монтаж прольотів моста, тут використовуються різні техніки збирання.
 4. Встановлюються карнизи моста, монтуються підвісні канати, укладається відповідне полотно.

Впровадження передових технологій, новітнього обладнання та сучасної техніка, що обслуговують першокласні фахівці дає високий рівень прогресивності і можливість виконувати роботи по всій території країни. Послуга будування мостів, естакад, яку надає наша компанія, дозволить здійснювати безпечний рух як пішоходам так і автомобілям.

 

Переваги компанії з будівництва мостів та естакад URD

 

 1. власний парк нової спецтехніки найкращих світових виробників;
 2. сертифіковані матеріали в тому числі і власного виробництва;
 3. лабораторія, яка працює на основі Свідоцтва про відповідність системи вимірювання вимогам ДСТУ ISO 150 10012:2005;
 4. заводи з виробництва асфальтобетонних сумішей та мінерального порошку;
 5. висококваліфіковані професіонали у даній галузі, досвідчені керівники, які передають свій досвід та виховують справжніх професіоналів.

Компанія URD у своїй роботі керується принципами відповідальності, надійності, якості використаного матеріалу та виконаної роботи.  Для нас важливо підтримати авторитет серед наших клієнтів та завоювати нових. У співпраці із замовником, ми дбайливо ставимось до його коштів, використовуємо надійні та провірені технології, залучаємо провірених партнерів, виконуємо роботи комплексно.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами