Будівництво тимчасових доріг

Будівництво тимчасових доріг

Окрім доріг, які використовуються цілорічно, існують дороги які недовговічні: під’їзні шляхи, об’їзні дороги, тимчасові дороги на території будівельного майданчика чи реконструкції існуючих автомобільних шляхів. Усі тимчасові дороги переважно призначені, щоб забезпечити постійне сполучення транспорту до об’єкту будівництва. Зазвичай облаштовують тимчасові дороги при будівництві різних промислових споруд, вони мають свої властивості будування так і використання.

 

Будівництво тимчасових доріг в Україні

Будування тимчасових доріг важливо для послуг і об’єктів:

 • Будівельні майданчики, де транспортне сполучення необхідне для вчасного та регулярного підвезення матеріалів, доставки спеціальної техніки.
 • Капітальний ремонт доріг, автомагістралі, що на час її облаштування є непридатною для користування, але рух необхідний в даному напрямку. Тут важливо зробити добротну об’їзну дорогу, яка буде служити для регулярного руху транспорту у відповідний напрям.
 • Ще одне призначення – це місцевість, де проводять заготівлю лісу, видобувають корисні копалини, заболочена місцевість.

Тимчасові дороги мають короткий термін користування, але при правильному проектуванні, використанні відповідного матеріалу – визначений термін її дії дозволить провести та закінчити усі заплановані будівельні роботи. Досить часто за технологією будування тимчасових доріг, прокладають дорогу в гаражних чи садових масивах, дачних селищах, де є недоцільним повноцінне асфальтування.

Класифікація тимчасових доріг за вибраним матеріалом їх будування:

 1. Ґрунтові;
 2. З перехідним типом покриття;
 3. З вторинного матеріалу.

Компанія URD надає послугу щодо будування тимчасових доріг у різних містах та областях України. Такі дороги ми уже побудували в Хмельницькій, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Чернівецькій, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Київській областях та у місті Київ, усі замовники є постійними нашими клієнтами, та мають ряд переваг співпраці із нами.

Окрім визначення місцевості майбутньої тимчасової дороги, пори року користування дорогою, рівня вологості та типу транспорту, який буде здійснювати рух по ній, враховуємо усі побажання замовника, які є важливими для нас та подальшої співпраці. Дорожні будівельники мають ввести в експлуатацію тимчасову дорогу до початку будівельних робіт чи термінів узгоджених із замовником, таким чином забезпечити безперебійний рух до об’єкту.

Матеріали для тимчасових доріг:

 • Якщо дорога буде пролягати у заболоченій місцевості – використовуємо побиту цеглу, будівельний матеріал, оскільки він, , завдяки своїй пористості, добре поглинає вологу та попереджає розмивання та її руйнацію.
 • Асфальтова крихта – теж вторинна сировина, що утворилась внаслідок демонтажу старих асфальтованих доріг. Цей матеріал досить стійкий та міцний, витримує температурні перепади, вагу спецтехніки. Таким матеріалом часто облаштовують дорогу у гаражних та дачних товариствах.
 • Щебінь або гравій – таким матеріалом облаштовують дорогу у садівничих товариствах, також прокладають невеликі ділянки, більш як декоративні.
 • Залізобетонні плити використовують під час будування тимчасової дороги для їзди вантажівок. Цей матеріал є найбільш вигідним та практичним. Встановлюється швидко, легко розбираються та при необхідності використовується кілька разів. Таке будування тимчасової дороги є економічно вигідним для замовника.
 • Дерев’яні конструкції використовують для облаштування під’їзних доріг, до важкодоступних об’єктів у лісовій місцевості та місцях з добування копалин, користується найменшим попитом.

Особливої уваги потребує тимчасова об’їзна дорога, оскільки мета її  полягає в тому, щоб забезпечити безперебійний рух транспорту та тривалий термін використання тимчасової дороги, до моменту введення в користування головної автомагістралі.  Побудова тимчасової  об’їзної  дороги забезпечує швидко та  вигідно створити під’їзні шляхи, об’їзд транспорту, коли немає можливості здійснювати рух по існуючій автомобільній дорозі.

Основні моменти при облаштуванні тимчасової дороги:

 • Тип транспорту, який буде здійснювати рух;
 • Габарити транспорту (щоб визначити ширину смуга, радіус розворотів, ширину роз’їзду);
 • Перспективу одночасного заїзду та виїзду транспорту;
 • Чи потребує покриття всесезонного проїзду;
 • Чи буде повторно використовуватись покриття (до прикладу плити).

Досить часто тимчасова дорога набуває статусу постійної – за принципом, що немає нічого постійного, ніж тимчасове. При проектуванні варто ретельно вивчити та врахувати місцевість прокладання, рельєф, вологість ґрунту, розміри, призначення дороги та інші важливі моменти для якісного та вчасного облаштування тимчасової дороги.

Звернувшись до компанії URD ви отримаєте:

 1. Фахову консультацію щодо проектування тимчасової дороги;
 2. Рекомендацію та підбір відповідних матеріалів з врахуванням призначення дороги;
 3. Матеріали якісні, провірені спеціалістами лабораторії компанії.
 4. Швидкість будування з відповідною гарантією.
 5. Проведення робіт за помірними цінами.

Щоб досягти відповідної якості та швидкості виконання робіт, ми залучаємо кваліфікованих працівників, сучасну спеціальну техніку власного парку та досвідчених керівників, які знають новітню технологію будування доріг, використовують сучасні методи перевірки на якість та стійкість відповідного дорожнього покриття.

Етапи послуги будівництво тимчасових доріг

 • Підготовка ділянки дороги (очищення будівельної площі дороги, проведення електрики, освітлення ділянки).
 • Забезпечення необхідним матеріалом та відповідною технікою.
 • Здійснення дослідження геодезії земельної площі.
 • Видалення поверхні рослинного шару та вивезення його.
 • Вирівнювання, перевірка та ущільнення ділянки відповідними матеріалами.
 • Укладання тимчасового полотна в залежності від вибраного матеріалу замовника (асфальтна крихта, залізобетонні плити тощо).

 

Будівництво тимчасових доріг за кращою ціною

Отже, в залежності від типу будування тимчасової дороги, основними матеріали є:

 • Бетонні, полімерні та поліпропіленові плити;
 • Щебінь і асфальтова крихта;
 • Цегляний бій та будівельне сміття;
 • Ґрунт та дерев’яний матеріал.

Вартість будівництва тимчасових доріг залежать від типу дороги та обраного матеріалу замовником. Ми пропонуємо конструктивні ціни на свої послуги. Менеджери компанії розрахують вартість послуг в індивідуальному порядку до кожного клієнта, проведуть юридичну консультацію та при необхідності супроводжуватимуть на весь період співпраці.   У розділі Контакти вказані контактні телефони, комерційна пошта компанії – наші спеціалісти обов’язково відгукнуться на ваше звернення.

Ми гарантуємо якісне будування тимчасової дороги за пропорційною ціною. Дотримуємось норм та стандартів будування та облаштування тимчасових доріг. У компанії є дозволи на  вивезення та утилізацію будівельного сміття.  Маємо сертифікати на будівельні матеріали та усі  дозволи на будування доріг усіх видів. Ми є надійним вашим підрядником з будівництва доріг будь-якої складності.

 

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами