Благоустрій

Виконуємо роботи з інженерної підготовки, вертикального планування, облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, велосипедних доріжок, озеленення та влаштування елементів дизайну міського середовища.

Виконуємо роботи з інженерної підготовки, вертикального планування, облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, велосипедних доріжок, озеленення та влаштування елементів дизайну міського середовища.

Благоустрій територій

 

Благоустрій – це комплекс робіт над естетичним виглядом ділянки, покращення її функціональних параметрів та практичного застосування. Усі роботи щодо вдосконалення благоустрою,  потрібно покласти на спеціалістів, які мають досвід у цій галузі, знають новітні технології та вміло їх використовують при облаштуванні території. Фахівці компанії URD Українські дороги, професійно підходять до завдань благоустрою.

До організування благоустрою належать такі види робіт:

 1. Викорінення дерев, чагарників, кущів, пеньків;
 2. Зачистка території та вивезення сміття, утилізація шкідливих речовин;
 3. Насадження зелених зон: дерев, чагарників, квітів, декоративних рослин;
 4. Влаштування майданчиків відпочинку, автобусних зупинок, павільйонів;
 5. Проектування садових доріжок, клуб та їх встановлення на даній території;
 6. Розташування освітлення в вздовж доріг, парках, скверах;
 7. Влаштування дорожніх знаків різного типу;
 8. Створення декоративного оздоблення. Вкладаємо доріжки і бордюри гранітних плит, сланців, прокладаємо асфальт заданої території.

Процес наведення ладу з благоустрою багатоетапний із складними тривалими процесами. Довіривши нам роботу замовленої локації, переконаєтесь у надійності нашого партнерства. Усі роботи, щодо створення благоустрою, від розробки проекту до його здачі, повинні відбуватись не тільки красиво, але з дотриманням норм та стандартів установлених законом. Наші спеціалісти знаються на усіх законах, нормативах та існуючих стандартах, тому послуги які ми надаємо, завжди на високому рівні, а компанія є експертом у створенні благоустрою.

 

Переваги компанії з благоустрою територій URD

 

 1. Працюємо офіційно, зобов’язуємось виконати усі договірні умови;
 2. Гарантуємо якість усіх виконаних робіт з дотриманням норм та існуючих стандартів;
 3. Ціни прозорі та доступні, як на матеріали так і на роботу, існують системи знижок для постійних клієнтів та великих замовлень;
 4. Досвід роботи у галузі благоустрою, гарні відгуки замовників, які стали для нас постійними клієнтами ;
 5. Фахівці компанії досвідчені, кваліфіковані, обізнані у сфері благоустрою;
 6. Власна матеріально-технічна база закордонних виробників, що дозволяє проводити роботи великих об’ємів та швидше по часу;
 7. Можливість проводити роботи паралельно із будуванням дороги, тротуару тощо;
 8. Використовуємо матеріали власного виробництва та провірених постачальників прямо на будівельний майданчик;
 9. Жорсткий контроль виконання усіх етапів, перевірка кінцевого результату відповідною технікою та інструментами.

Компанія URD Українські дороги, із великим досвідом роботи благоустрою територій в Україні, пропонує цікаві та швидкі рішення щодо озеленення, зонування, вкладання асфальту на комунальних чи державних об’єктах. Доглянута та впорядкована  територія – насолода та гордість кожного власника даної ділянки, а для гостей та подорожніх – захоплення та естетичне задоволення.

Як і будь-які роботи, благоустрій території передбачає певні етапи його створення. Залежно від вимог до певного об’єкту, його особливостей розташування та побажань замовника процес благоустрою може мати різні етапи проведення певних робіт.

 

Основні етапи послуг з благоустрою територій

 

Підготовчий етап. Цей етап для нас відповідальний та найцікавіший. Фахівці нашої компанії разом із замовником проводять такі роботи:

 1. вивчають ґрунтові води, тип ґрунту для того, щоб визначити місця сприятливі для життєдіяльності зелених насаджень, також ці дані допоможуть прийняти правильне вирішення щодо проектування, щоб уникнути руйнації та аварійних ситуацій в майбутньому.
 2. проводимо топографічні зйомки, для подальшого проектування освітлення території, систем поливу та правильного розташування зелених насаджень, які не будуть із зростанням заважати будинку.
 3. розробляємо проект із врахуванням технічних, ландшафтних та економічних вимог, який даємо на погодження замовнику. Спільно узгоджуємо усі умови та вимоги договору, для подальших робіт, щодо створення естетичного та своєрідного проекту даної ділянки.

Перший етап.

 

На цьому етапі працюють фахівці компанії над:

 1. розміткою ділянки на відповідні частини;
 2. земляними роботами;
 3. встановленням дренажної системи;
 4. прокладанням поливної системи.

 

Другий етап.

 

Передбачає будівництво таких елементів благоустрою, як ворота, хвіртка, парканів та інших обумовлених договором елементів. Спеціалісти компанії URD Українські дороги використовують різні матеріали: цеглу, дошки, камінь, зелені насадження, що створюють ефект забору тощо.

 

Третій етап.

 

Включає в себе будівництво дитячих, ігрових чи спортивних майданчиків, основних сіток, прокладання доріжок – тротуарною плиткою чи асфальтуванням. Фахівці при вкладанні плитки використовують матеріали: неприроднього каменю, плитняку та інших будівельних матеріалів. Усі використані матеріали підбираємо для створення витонченості та незвичайного декору, який буде окрасою даної території.

Експерти компанії  URD виїжджають на об’єкт, самостійно проводять аналіз ділянки, роблять оцінку та її вимірювання, для правильного розташування усіх запланованих об’єктів. Разом із замовником спеціалісти різної діяльності розробляють проект, у якому враховують важливі нюанси з монтажу поливних систем, освітлення, озеленення, проектують зонування для правильного розташування усіх запланованих клієнтом елементів. Для експертів компанії під силу реалізувати будь-який об’єкт, незалежно від його технічної складності та ідеї ландшафтного дизайну.

Основні процеси благоустрою

 

 1. Проектування. Важливий та цікавий процес, оскільки вимагає, окрім технічного виконання роботи, творчого та креативного підходу, для створення індивідуальної ділянки. На цьому етапі, для нас важливо почути замовника, зрозуміти, які він бачить проект та втілити його бажання у створення благоустрою території.
 2. Автополив. Якщо в проекті з благоустрою територій є наявність поливних систем, що дозволяють правильно доглядати за зеленими насадженнями та підтримувати їх життєдіяльність. Наші фахівці створюють такі системи переважно під землею, що дають можливість їх не бачити, а клумби та газони радувати очі своєю красою.
 3. Озеленення. Передбачає висадку різних видів зелених насаджень, з врахуванням ґрунту, властивостями ділянки та її призначення, дає можливість визначитись із рослинами, які найбільш підходять. Також висіваємо траву для газону, розбиваємо клумби чи рабатки, проводимо усі технічні роботи, пов’язані із посадкою рослин. 
 4. Доріжки. Облаштування доріжок чи стежини на ділянці, створює зручне  ходіння по території, не знищуючи при цьому газону. Доріжки вкладаємо камінням, цеглою, плиткою, асфальтуємо, матеріал підбираємо, щоб задовільни клієнта, був міцним та стійким до зношення.
 5. Освітлення. Підбираємо систему освітлення для території, враховуємо усі необхідні нюанси, щоб створити гарний вигляд та безпеку.
 6. Оздоблення. Благоустрій території можна урізноманітнити деталями, які доповнять загальний екстер’єр, а подекуди і стануть головною окрасою території. Це можуть бути невеликі водойми, різні фігурки, невеличкі фонтани та інше.

Вартість послуг з благоустрою території не є фіксованою, адже ціна залежить від багатьох аспектів:

 1. площа території благоустрою;
 2. обсяг робіт;
 3. складність робіт;
 4. використанні матеріали;
 5. терміни виконання замовлення.

Якщо вас цікавить послуга благоустрій території від компанії URD Українські дороги, необхідно зателефонувати до наших спеціалісті та домовитись про зустріч.  На сайті вказані контактні телефони менеджерів, які завжди готові надати вам відповіді на поставлені питання та проконсультувати, з приводу  послуги благоустрою території від компанії URD Українські дороги.  Також ви можете ознайомитись із цінами наших послуг на сайті, але для уникнення неприємних ситуацій, додатково зв’яжіться із нашими фахівцями, та з’ясуйте усі обставини.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами