Асфальтування тротуарів

Асфальтування тротуарів є важливою і невід’ємною частиною дорожніх робіт

 Асфальтування тротуарів

Одним із важливих напрямків роботи компанії URD  Українські дороги – асфальтування тротуарів. Сьогодні такий елемент дороги, як тротуар, відіграє важливу роль для життя людини та її безпеки під час руху. Призначений тротуар для безпечного руху пішоходів, прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї.  На перший погляд,  зовнішній вигляд тротуару простий та не потребує великих зусиль при його встановлені. Але це не так. Адже процес будування тротуарів технологічно складний, оскільки вимагає від підрядника,  як довговічності та міцності у повсякденному використані так і гарного естетичного вигляду.

Асфальтування тротуарів є зручним та поширеним видом їх покриття, адже асфальт має унікальні властивості порівняно із іншими матеріалами для вкладання тротуару, наприклад плитки. Якщо правильно покладений асфальт, з дотриманням усіх норм та стандартів, то він відзначається довгим терміном служби, характеризується зносостійкістю та витривалістю до будь-яких несприятливих кліматичних умов.

Властивості асфальту:

 1. Стійкість до навантаження;
 2. Практичність;
 3. Легкість (вкладання та прибирання).

Сьогодні наша компанія працює по всій Україні та створює належні умови для комфортного руху пішоходів.  Постійні клієнти переконались у якості використаних матеріалів, у гарантії виконаних робіт, у відповідальності фахівців компанії, тому звертаються до наших послуг повторно, та рекомендують нас своїм знайомим, як надійних та відповідальних підрядників.

Послуга асфальтування тротуарів від компанії URD

Наші послуги з укладання тротуарів потрібні для:

 1. Державних установ: прокладання тротуарів чи тротуарних доріжок на територіях комунальної та державної власності. Проведемо ремонт існуючого тротуару, супутні роботи та прокладемо новий, попередньо узгодивши із замовником.
 2. Представників будь-якого бізнес-напрямку (ТРЦ, торгові майданчики, підприємства та організації і таке інше), ділових партнерів міст та областей України.

Компанія URD із замовлення послуги асфальтування тротуарів є однією з провідних в Україні. Ми співпрацюємо з різними організаціями. Ціни у нас прийнятні, а виконанні роботи мають високий рівень. Із своїми замовниками обговорюємо в деталях усі подробиці співпраці, маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та ціну визначаємо врахувавши усі аспекти оцінювання майбутньої роботи. Довіривши асфальтування нашій компанії, будьте впевнені у якості та міцності тротуару, у партнерських відносинах та надійній співпраці. Ми дбаємо про свою репутацію та цінуємо гарні взаємини із замовниками.

У співпраці із нами, ми гарантуємо:

 1. Вчасно виконане завдання з дотриманням усіх норм та стандартів;
 2. Належну якість матеріалів власного виробництва, провірених сертифікованою лабораторією компанії;
 3. Контроль якості матеріалів, виконання робіт та готового об’єкту;
 4. Висококваліфіковану команду із знанням новітніх технології за Європейськими стандартами, які врахують усі побажання замовника.

Незалежно від місцевості майбутнього тротуару, він має забезпечити для пішоходів високий рівень комфорту. Тому, асфальтування тротуару є правильним рішенням замовника.  Якщо дотриматись усіх норм та правил його вкладання, тоді він буде довговічним та стійким до навантаження і зношення.  Працівники компанії URD  Українські дороги знають технологічний процес прокладання тротуарів та суворо дотримуються існуючих стандартів та встановлених нормативів.

Етапи роботи з асфальтування тротуарів розпочинаються із проекту плану місцевості, розмежування території, розміщення бордюрів та водовідведення. Потім споруджують фундамент для доріжки, який накладається, як основа з щебню різної фракції. Більшої фракції вниз для отримання дренажу.

Кожен етап прокладання тротуару вимагає чіткої та злагодженої співпраці, дотримання усіх запроектованих моментів.  Не можна нехтувати жодним етапом облаштування тротуару,  тому що це може призвести до погіршення якості покриття та в подальшому його руйнування.

Етапи асфальтування тротуару

 1. Виїзд спеціаліста, розрахунок та проектування майбутнього тротуару;
 2. Проведення попередніх робіт (очищення ділянки та підготовка до асфальтування);
 3. Вкладання асфальтної суміші;
 4. Вирівнювання асфальту тротуаром;
 5. Ущільнення покриття спеціальною технікою;
 6. Здача об’єкту замовнику.

До процесу асфальтування тротуарів належить і вкладання бордюрів, які виступають для стійкості конструкції тротуару, забезпечує його надійну міцність при тривалому навантажені. Також бордюр надає тротуарові візуально красивого вигляду, естетичності. Фахівці компанії  URD рекомендують встановлювати бордюри, як при малих так і при великомасштабних поверхнях, такий елемент дозволить зберегти асфальтований тротуар на довгий термін.

У компанії є свій автопарк, у якому наявна спеціальна техніка, здатна виконувати необхідні процеси роботи з асфальтування та будування доріг. Ми використовуємо свою техніку, чим економимо на її оренді, що входить у розрахункову вартість послуги асфальтування тротуарів. Кваліфіковані працівники вдало застосували усі вміння користування нею.

Для асфальтування тротуарів ми використовуємо сучасну техніку:

 1. Самоскиди, для відвезення сміття та доставки необхідного матеріалу;
 2. Екскаватори, які виконують усі земляні роботи;
 3. Асфальтоукладачі, які рівномірно розподіляють суміш асфальту;
 4. Котки для надання щільності тротуару;
 5. Навантажувачі, для усіх етапів асфальтування тротуару.

Команда фахівців компанії URD Українські дороги постійно працюють над вдосконаленням своїх навиків, підвищенням кваліфікації, вивчають технології закордонних  колег, переймають їх досвід, щоб застосувати їх у своїй роботі.  Для нас важливо, щоб клієнт залишився задоволений результатом та захотів, ще до нас звернутись неодноразово. Наша компанія вибудовує партнерські взаємини із юридичними та фізичними особами на вигідних довгострокових умовах. Для своїх замовників ми надаємо гарантії щодо високої якості виконання робіт та своєчасну здачу об’єкту.

Вартість асфальтування тротуарів

Вартість асфальтування тротуарів залежить від декількох аспектів:

 1. Вид асфальтування, загальна площа
 2. Обсягу замовлення та терміни виконання робіт
 3. Використання матеріалів
 4. Виду спецтехніки
 5. Стан ділянки та її розташування, наявність рослинності.

За весь період нашої роботи, ми зарекомендували себе, як надійний виконавець з укомплектованим штатом висококваліфікованих працівників різної ланки. Для нас важливо якісно та вчасно виконати поставлені завдання та не втратити довіру партнерів та доброзичливих стосунків із ними.

Якщо хочете мати надійного, відповідального партнера з асфальтування тротуарів, зверніться до нас. Ми надаємо послуги по всій Україні та будемо раді співпраці із вами. Ми зможемо зробити функціональність та презентабельність тротуарів будь-якої ділянки.

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами