Асфальтування гаража

Асфальтування гаража

Автомобіль давно уже не розкіш, а необхідність. Власники авто  бажають здійснювати їзду у чистому та доглянутому транспорті, тому всіляко намагаються підтримувати його у належному стані. Перш за все стараються облаштувати свій гараж та територію навколо нього, щоб автомобіль зберігався у належних умовах. Одним із важливих моментів для зберігання автомобіля – це чисте, сухе приміщення із добротним під’їздом. Таких умов можна досягнути скориставшись послугою з асфальтування гаражів від компанії URD, що забезпечить порядок та придасть охайного вигляду, як самого гаража так і його території.

Оскільки асфальт користується чималим попитом у розбудові інфраструктури країни, то не виключенням стала територія біля гаражів, а подекуди і самого гаража. Компанія URD Українські дороги, обрала для себе цей напрямок, як постійну потребу замовників у якісному та надійному дорожньому покритті. Ми асфальтуємо території уже багато років, тому маємо певні навики та вміння для якісного та надійного асфальтування гаража та його території. До кожного замовника у нас індивідуальний підхід, оскільки кожний об’єкт має різну площу, може мати яму, погріб та інші елементи, які потрібно врахувати при подальшій роботі.

Переваги послуги асфальтування гаражів від компанії URD

 1. Швидка реакція на ваше звернення;
 2. Виїзд спеціаліста на ділянку замовника;
 3. Враховуємо ваші побажання та нюанси, що виникають у співпраці;
 4. Створення необхідної документації
 5. Отримання результату роботи в обговорені терміни

Асфальтування гаражів набуває великого попиту у містах України. Завдяки своїм властивостям асфальт створює гладку поверхню, утримує вологу та пил, що створює затишок, чистоту у гаражі та прилеглої території. Такі особливості асфальту сприятливо та позитивно впливають на зберігання транспорту, що забезпечує його довгу експлуатацію.

Чому варто асфальтувати гараж:

 1. Легко вкладати та обслуговувати;
 2. Низька вартість асфальтування території;
 3. Довгострокове використання та легкість у реставрації при необхідності;
 4. Зручність вкладання асфальту.

Сьогодні асфальт є одним із найпопулярніших видів покриття для доріг чи інших територій, оскільки він довговічний, зносостійкий та неподатливий впливу навколишнього середовища. Асфальтне облаштування територій гаража, гаражних кооперативів допоможе полегшити роботу із прибиранням території та звільнить від бруду біля заїзду чи виїзду із гаража. Важливим моментом є те, що прокладання асфальту створює привабливий вигляд самої ділянки, дає естетичне задоволення власника автомобіля.

 

Асфальтування гаражу в Україні

Асфальтування гаражу в Україні від компанії URD-це:

 • Довгочасне використання та зносостійку поверхню;
 • Не деформується від навантаження та інших ушкоджень;
 • Легкий у реставрації (якщо є така необхідність);
 • Стійкий до погодних умов (легко витримує спеку і мороз)
 • Неподатливий до поганих речовин, таких як масло, кислота тощо.

 

Будь-які роботи з асфальтування потребують якісних матеріалів, знань та вмінь спеціалістів у даному напрямку, використання спеціальної техніки.  Наші фахівці, добросовісно та віддано  відносяться до своїх обов’язків: використовують матеріали, які мають сертифікати якості; підбирають необхідну техніку, виходячи із площі;  дотримуються усіх вимог згідно укладеного договору із замовником.

Спеціалісти компанії рекомендують встановлювати бордюри, оскільки вони забезпечують не розповзатися асфальту та прикрашають саму поверхню, красиво виглядають та створюють комфорт. Встановлення бордюрів відбувається в процесі трамбування фундаменту, що забезпечить його стійкість та довший термін використання.

 

Основні етапи асфальтування гаража:

 1. Попередній. Наш фахівець виїжджає до гаража, робить проектну документацію, розрахунок, укладає договір із замовником враховуючи його побажання.
 2. Підготовчий. Розчищення території від сміття, рослин, вирівнювання ділянки.
 3. Створення фундаменту. Насипаємо шар піску після чого втрамбовуємо, зверху насипаємо шар щебню, теж втрамбовуємо. Такі процеси позбавлять в подальшому вір руйнації сам асфальт. На цьому етапі встановлюють бордюри, якщо це обумовлено у договорі із клієнтом.
 4. Наносимо основу бітуму для ущільнення попередніх шарів. Бітум надійно та міцно захищає онову від проникнення вологи.
 5. Вкладання асфальтобетону. Даний етап відбувається у теплу сонячну погоду, що забезпечує дотримання усіх технологій асфальтування гаражів та дозволить легко працювати із матеріалом.
 6. Трамбування асфальту. Необхідно для того, щоб ущільнити асфальт, оскільки від його міцності буде залежати термін його служби.

Послугу асфальтування гаража в Україні сьогодні можна замовити будь-де. Але ми рекомендуємо вибирати провіреного відповідального підрядника. Вірним вашим партнером є компанія URD Українські дороги, з великим досвідом в даній галузі, схвальними відгуками наших клієнтів, які надихають та налаштовують на подальшу роботу.

Ми пишаємось:

 • висококваліфікованими спеціалістами, які постійно вдосконалюють свій досвід та використовують його у роботі;
 • арсеналом сучасної закордонної техніки, яка здатна працювати, як на малих площах, так і на об’ємних;
 • власними заводами з виробництва асфальту;
 • використовуємо тільки якісну сировину та матеріали, які проходять перевірку на якість та стійкість, обов’язково мають відповідні сертифікати.

Вартість асфальтування гаража залежить від робіт, які будуть проводити наші фахівці та матеріалів, які використають для вкладання асфальту. Важливим моментом при розрахунку є площа, яка асфальтуватиметься та відповідно спецтехніка, яка буде задіяна для виконання робіт. Наші менеджери розкажуть усі необхідні моменти вкладання асфальту, його особливості, та найкращі процеси щоб матеріал довго служив, а замовник був задоволений результатом.

Для замовлення послуги асфальтування гаража вам необхідно лишень зателефонувати до наших менеджерів, за телефонами вказаними у розділі КОНТАКТИ, або залишити заявку на корпоративній пошті. Фахівці компанії обов’язково відгукнуться на ваш запит та дадуть необхідну інформацію чи проведуть консультацію. Ми чекаємо на вас задля створення комфорту вам і вашому авто!

 

 

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами