Асфальтування дворів

Асфальтування стоянок- популярна послуга для забудовників житлових комплексів і котеджних містечок в Україні.

Асфальтування стоянок- популярна послуга для забудовників житлових комплексів і котеджних містечок в Україні.

Асфальтування дворів

Привабливі впорядковані двори будинків, охайно викладений асфальт, чистота двору – це радує очі оточуючих та мешканців будинку. Сьогодні стан асфальтного покриття у дворах вимагає його оновлення, а подекуди заміни.  Важко ходити ямами, вибоїнами та вступати у калюжі, які знаходяться поряд свого будинку. Саме тому незайве буде скористатись послугою асфальтування дворів від компанії URD.

Здебільшого прибудинкову територію та приватних садиб облагороджують за допомогою укладання асфальту. Як відповідальні та досвідчені підрядники з асфальтування, фахівці компанії URD виконують роботу згідно домовленостей, використовують високоякісні матеріали, а відповідальні керівники координують всі процеси асфальтування, для дотримання технічних, календарних умов та грошових витрат замовника.

 

Причини асфальтування двору

 • Гладка поверхня, що створює естетичний вигляд двору;
 • Зносостійкість, чим придатний для стоянок та паркування авто, прокладання пішохідних доріжок, спортивних а ігрових майданчиків;
 • Зручність пересування по двору та прибирання сміття.

 

Для якісного асфальтування будь-якого двору, наші спеціалісти підходять з повною віддачою та відповідальністю. Перед початком роботи проводять ряд попередніх робіт, щоб в подальшому не виникало питань щодо неякісної роботи.

 

Попередні роботи асфальтування двору:

 1. Перш за все необхідно зробити проект, з врахуванням деяких моментів, наприклад розташування дитячого майданчику, місця для паркування чи тротуару.
 2. Очищення території. Проводимо вивіз сміття, вивіз ґрунту та інших матеріалів, для створення хорошої основи під асфальтування двору.
 3. Підготовка місця безпосередньо для укладання асфальту.

 

Вище вказаний перелік робіт є важливим в процесі асфальтування прибудинкової території. Якщо прикласти зусиль до робіт з підготовки основи, то заручимось тим, що асфальт буде мати великий термін служби та менше піддаватиметься руйнуванню. Сьогодні, у зв’язку із економією коштів, досить часто, жителі будинків самостійно збираються та проводять підготовку двору для подальшого асфальтування, а уже після цього наймають компанію для вкладання асфальту.

Наші фахівці не вітають такі процеси і вважають їх не зовсім правильними. Варто звернутись до компанії, яка виконує повний спектр робіт з асфальтування дворів, оскільки не знаючи наскільки правильно влаштована основа, не можна надіятись на довгий термін придатності асфальтового покриття. Для підготовки фундаменту майбутнього асфальту, ми використовуємо спеціальну техніку, проводимо необхідні попередні роботи дотримуючись відповідних технологій та вимог, що не завжди можуть зробити та врахувати жителі двору самостійно. Адже від закладеного фундаменту залежить, як довго служитиме асфальт.

Переваги компанії з асфальтування дворів URD

 • Маємо необхідну спеціальну техніку власного автопарку;
 • Створюємо надійний фундамент для подальшого асфальтування двору, використовуємо суміш бітуму та цементу;
 • При необхідності можемо прокласти асфальт у два шари, якщо цього вимагає навантаження на дану ділянку двору;
 • Високоякісні матеріали та сировина власного виробництва, які пройшли усі перевірки у нашій сертифікованій лабораторії;
 • Низькі ціни, які задовільнять будь-якого клієнта;
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника, консультуємо та пропонуємо хороші варіанти співпраці;
 • Усю роботу проводять першокласні фахівці у даній галузі, зі знанням новітніх технологій та сучасного обладнання.

 

Співпраця із нашою компанією розпочинається  знайомством. Замовник ознайомлюється із умовами та рекомендаціями наших фахівців, а вони в свою чергу інформують та консультують клієнта з усіх питань, які його цікавлять. Проектанти прислухаються до побажань та вимог кожного клієнта, та врахують їх для асфальтування прибудинкових територій у містах чи дворах приватних садиб, проведуть оцінку та складуть кошторис. Ми працюємо на якість та задоволення клієнтів, для нас це найцінніше у співпраці.

Асфальтування дворів один із найбільш затребуваних способів облаштування благоустрою прибудинкової території незалежно від міста чи села, адже комфорт важливий завжди та всюди. Незалежно від площі двору, наші спеціалісти проводять усі необхідні роботи з дотриманням стандартів та діючих нормативів, використовують сучасну спеціальну техніку, високоякісні матеріали, що дадуть можливість асфальтному покриті служити довгий термін та витримувати заплановане навантаження.

 

Комплекс робіт для асфальтування дворів:

 • Проведення аналізу місця асфальтування та складання плану робіт;
 • Звільнення ділянки від сміття, рослинності тощо;
 • Вирівнювання фундаменту піском та щебнем;
 • Нанесення суміші бітуму;
 • Вкладання самого асфальту;
 • Ущільнення асфальтного покриття котком.
 • Здача виконаної роботи.

Компанія URD Українські дороги – виконує повний перелік робіт- будівництво, демонтажем та ремонтом вулиць у Вінниці, Харкові, Києві та областях. Із своїми замовниками ми обов’язково укладаємо договір в якому зазначаються усі  етапи  асфальтування на обраному об’єкті. Також враховуємо вимоги та побажання замовника, дотримуємось чітко складеного плану, щоб досягнути необхідних результатів та щоб клієнт залишився задоволеним, звертався до нас ще неодноразово та характеризував нас як надійних та відповідальних партнерів своїм знайомим.

 

Вартість асфальтування вулиць залежить від багатьох нюансів. Зокрема це:

 1. Розмір підготовчих робіт;
 2. Площа асфальтування вулиці;
 3. Яке вкладання асфальту: первинне чи вторинне;
 4. Тип вкладання: гарячий асфальт, теплий чи литий;
 5. Який транспорт використовуватиметься;
 6. Оплата праці працівникам компанії за виконану роботу.

 

Послуга асфальтування дворів в Києві і Україні

Послуга асфальтування двору, може по бажанню клієнта бути розширеною. Адже, якщо клієнт прагне, щоб двір був не лишень асфальтований, але і мав красивий вигляд, наші фахівці облаштують благоустрій та проведуть наступні послуги:

 

Замовити асфальтування двору за кращою ціною

Важливо щоб усі етапи виконувались згідно наявних нормативів, використовувати  якісні матеріали, сировину та сучасну техніку, залучати спеціалістів обізнаних в даній галузі та дотриматись чітко визначених етапів роботи. Наша компанія спеціалізується на асфальтуванні, виготовляє власну сировину, яка пройшла лабораторне дослідження та придатна для використання. Маємо свій автопарк спецтехніки – економимо кошти на її оренді. Спеціаліст компанії знаються на новітніх технологіях та їх застосуванні для надійного та довготривалого користування асфальтом. Після проведення асфальтування обов’язково випробовуємо спеціальними приладами міцність та щільність прокладеного дорожнього полотна.

У нас гнучкі та доступні ціни. Нашим постійним клієнтам ми завжди ідемо на зустріч, та у будь-якій ситуації, вирішуємо питання на користь замовника. Взаєморозуміння між замовником та підрядником важливо, адже від цього залежить кінцевий результат. Отримати усю інформацію ви зможете, як зателефонуєте до наших менеджерів за телефонами вказаними у розділі КОНТАКТИ чи написати свої запитання на корпоративну пошту компанії.

 

 

 

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами