Асфальтування доріг

Асфальтування доріг

Компанія URD спеціалізується на ремонті та будуванні доріг. Одним із важливих напрямків нашої діяльності – є асфальтування доріг, оскільки при будуванні дороги чи її реконструкції, саме процес асфальтування має найбільший вплив на якість дорожнього покриття. Асфальтування дороги потребує індивідуального підходу та постійного контролю виконання робіт. Ми маємо  досвід у цій сфері, професійну репутацію та ресурси для асфальтування дороги будь-якої складності.

 

Послуга асфальтування дороги

Повний спектр робіт з асфальтування доріг

 • Асфальтування доріг, автострад, магістралей, вулиць;
 • Асфальтування злітно-посадкових смуг
 • Асфальтування доріг на різних майданчиках та площадках;
 • Асфальтування стоянок, промислових та торгових площадок;
 • Асфальтування пішохідних та велосипедних доріжок.

Компанія з асфальтування доріг виконує весь ланцюг роботи: від проектування майбутньої дороги до повного її дорожнього покриття.  Процес із будування дороги є складним, тому під час асфальтування ми використовуємо сучасні технології, якісні матеріали, новітню техніку. Досвідчені спеціалісти у даній галузі, швидко виконають усю покладену на них роботу із гарантованою якістю.

Ми стрімко розвиваємось, і завдяки своєму багатолітньому досвіду проводимо будівництво доріг в українських містах. Сьогодні вдало асфальтуємо дороги у Хмельницькій, Вінницькій, Херсонській, Житомирській, Кіровоградській, Рівненській, Чернівецькій та Миколаївській областях.  Сучасний темп міського життя вимагає, щоб дороги були комфортними та безпечними. Наша компанія гарантує якісне асфальтування доріг із довгостроковою гарантією у будь-якому місті України.

 

Технологічний процес асфальтування дороги включає такі етапи:

 1. Підбір кадрів (спеціалісти, проектанти, робочі);
 2. Проектування майбутнього об’єкту, складання кошторису;
 3. Попередні роботи;
 4. Вкладання асфальтобетонної суміші;
 5. Ущільнення та вирівнювання асфальтобетонної суміші.;
 6. Благоустрій.

 

Для роботи над усіма вище вказаними етапами, незалежно від складності дороги та її призначення, ми використовуємо якісні матеріали – які дають надійність, сучасну спеціальну техніку – що забезпечує міцність та залучаємо спеціалістів – які надають гарантії.

Підбір кадрів – це передусім працівники самовіддані свої справі, фахівці, зі знанням усіх технологічних процесів, це спеціалісти, які впевнено використовують спеціальну техніку та вдало її застосовують при асфальтуванні доріг.

Проектування – спеціалісти розробляють проект майбутнього об’єкту асфальтування, проводять розрахунок, складають кошторис, зазначають усі вказані замовником побажання у договорі. До переліку проектування відноситься:

 1. Нове будівництво, реконструкція, автодоріг загального користування, автомагістралей
 2. Проектування доріг комунальної власності
 3. Будівництво відомчих та приватних доріг
 4. Транспортних розв’язок різних рівнів, мостів, шляхопроводів
 5. Проектування комунікацій
 6. Виконання повного комплексу робіт (геодезичних, геологічних та камеральних)
 7. Тісна співпраця з експертизи.

Попередні (підготовчі) роботи – очищення від бруду, пилу, вологи. Вивіз сміття та завіз необхідних матеріалів, проведення земляних робіт тощо.

Вкладання асфальту – вибирають відповідний спосіб асфальтування дороги: механізоване, напівмеханізоване та ручне. Спосіб асфальтування вибирає спеціаліст, орієнтуючись на ділянку, де проводять асфальтування та її властивості.

Ущільнення та вирівнювання асфальтобетонної суміші – даний процес відбувається одразу після її прокладання. Важливо вибрати відповідну спецтехніку, орієнтуючись на вид асфальтобетонної суміші, товщину шару асфальту, швидкості укладання та погодні умови.  Такою спецтехнікою є котки, які повинні рухатись з однаковою кількістю разів по всій ширині полотна, що забезпечить рівність та однакову щільність по всій асфальтованій дорозі.

Благоустрій – вивозимо сміття, проводимо проектну роботу ділянки, зносимо зайві конструкції тощо. Благоустрій проводимо із договірними умовами із замовником.

 

Переваги компанії з асфальтування доріг URD

Наші переваги з асфальтування доріг:

 1. Якісні матеріали, в тому числі власного виробництва;
 2. Власна сучасна спецтехніка;
 3. Жорстке дотримання нормативів технологічного процесу;
 4. Постійний контроль за якістю асфальтування доріг;
 5. Швидкість прокладання дорожнього покриття та дотримання обумовлених термінів;
 6. Помірні та доступні ціни;
 7. Виїзд спеціаліста на місце майбутньої дороги;
 8. Підрядник – ми самі.

Перш ніж розпочати роботу з асфальтування доріг, фахівці компанії проводять аналіз майбутньої дороги, розробляють проект з врахуванням потреб замовника,  створюють благоустрій. Усі роботи проводять поетапно, по плану, який попередньо погоджений із замовником, врахувавши усі його вимоги. Важливо дотриматись усіх домовленостей, щоб кінцевий результат відповідав очікуванням замовника,  який неодноразово захоче звернутись за нашими послугами.

Сьогодні на ринку вкладання асфальту є досить багато компаній, адже асфальтування проводять не лишень на автомобільних дорогах, а і на територіях приватних: гаражі, двори, площадки тощо.

Перевагу надають саме асфальтуванні доріг, оскільки ціна і якість пропорційні. Замовляють вкладання асфальту тому що він:

 1. стійкий, витримує тиск великогабаритних авто;
 2. неподатливий погоднім умовам та порам року.

Ми використовує  для асфальтування доріг високоякісну сертифіковану  сировину, як власного виробництва, маємо свій автопарк сучасної спецтехніки, вся діяльність компанії ліцензована. Залучаємо найкращих спеціалістів, які віддані своїй справі, мають навики, щодо використання новітніх технологій, та вдало застосовують їх при асфальтуванні доріг, чи інших об’єктів.

Компанія URD  Українські дороги спрямована на індивідуальний підхід до кожного замовлення. Завдяки багаторічному досвіду роботи, працюємо на якість та надійність, орієнтуємось на європейські стандарти з асфальтування доріг, вирішуємо роботу над складними об’єктами, нестандартними ситуаціями.

Асфальтування доріг у мегаполісах значно ускладнює роботу, оскільки повсюди зупинки, стоянки, прибудинкові території тощо. Враховуючи усі ці важливі моменти, наші фахівці вибирають спеціальну техніку, відповідні матеріали та проводять роботи так, щоб жителі даного району не відчули незручностей, під час вкладання асфальту.

Вартість асфальтування доріг розраховують орієнтуючись на нюанс, які мають значення при кінцевому розрахунку проведення робіт. Завищені ціни – це не орієнтир для вибору підрядника, оскільки вартість асфальтування доріг залежить від багатьох аспектів, які повинні врахувати при розрахунку. Нажаль, є недобросовісні компанії, які за низьку вартість, обіцяють якість та надійність результату. Але, як показує практика, вже за 3-4 роки дорожнє покриття є непридатним для використання і потребує ремонту, а інколи повністю його заміни, що призводить, до додаткових витрат замовника. Ми використовуємо сучасні довговічні матеріали, які зносо- і термостійкі до постійного навантаження, водонепроникні та надаємо довгострокову гарантію.

 

Ціна на асфальтування дороги

Ціна асфальтування дороги залежить від:

 • Рівності поверхні, теперішній стан та проведення підготовчих робіт;
 • Площі, що потребує вкладання асфальту;
 • Витрачених матеріалів;
 • Використаної спецтехніки;
 • Командної роботи
 • Регіону, де буде проводитись асфальтування дороги.

Вартість робіт, високий рівень експертизи фахівців компанії  URD Українські дороги та виконання проекту у задекларовані терміни – ось чому обирають нашу компанію.

Ми працюємо по всі Україні. Нашими клієнтами уже стали міста Рівненської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Житомирської, Херсонської, Миколаївської,   Кіровоградської, Одеської та Дніпропетровської областей. Завдяки постійному контролю якості сировини, дотриманню законів та встановлених норм, використанню передових технологій – ми розширюємо  кругозір своєї діяльності, маємо позитивні відгуки наших замовників.

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами