Асфальтування вулиць

Послуга із асфальтування вулиць є однією із найбільш затребуваних у сфері дорожнього будівництва.

Послуга із асфальтування вулиць є однією із найбільш затребуваних у сфері дорожнього будівництва.

Асфальтування вулиць

Компанія URD в галузі будування та асфальтування доріг, вулиць, тротуарів працює уже не один рік. За цей час зарекомендували себе надійними та відповідальними партнерами. Одним із напрямків нашої роботи є асфальтування вулиць, адже саме вулиці є найбільш вразливими до пошкоджень автомобілями, великогабаритною технікою, велосипедами, мотоциклами. Тому ця послуга сьогодні є затребуваною та важливою, оскільки стан дорожнього покриття впливає на комфорт мешканців вулиці та термін експлуатації їх транспортних засобів. Досить часто, саме через погане вуличне покриття транспортні засоби піддаються поломкам та постійному їх ремонті. Від якості дорожнього покриття вулиці залежить зручність пересування пішоходів.

Переваги асфальтування вулиць від компанії URD

За усі роки співпраці із фізичними та юридичними особами, компанія URD  отримала ряд переваг, завдяки яким до нас замовники звертаються повторно:

 1. Гарантія якості виконаних робіт в обумовлений договором термін;
 2. Доступні ціни на асфальтування вулиць;
 3. Висококваліфіковані майстри, які постійно вдосконалюють свої вміння;
 4. Усі розроблені проекти, щодо асфальтування вулиць, заздалегідь погоджуються із замовником;
 5. Дотримання термінів виконання робіт.

На сьогоднішній день, у зв’язку із збільшенням  транспортних засобів, старе дорожнє покриття зносилось, потребує оновлення чи повністю його заміни.  Як у провінційних містечках так і у мегаполісах зустрічаються місця для паркувань, стоянки, сама проїжджа частина вулиці,  що вимагають якісного асфальтування.

Ми пропонуємо провести асфальтування у комплексі:

 1. Розробка проекту для кожного об’єкту індивідуально (проходить оцінка місцевості за її геологічними та рельєфними особливостями, визначається навантаження транспорту на даній ділянці, проводиться попередній розрахунок для того, щоб замовника зміг запланувати усі витрати на асфальтування).
 2. Підготовка ділянки (на цьому етапі проводимо демонтаж та вивіз старого покриття дороги, засипається основа для подальшого асфальтування з щебню та піску).
 3. Укладання асфальту (даний етап включає у себе два шари асфальту, перший – крупнозернистий, другий – дрібніший. Якщо при проектуванні з’ясувалось, що по вулиці буде досить жвавий рух, пропонуємо у три та більше шарів асфальтування, для довгострокової та комфортної їзди.
 4. Фінішний етап, на якому покривається асфальт бітумною емульсією.

Асфальтування вулиць проводиться у суху погоду та із відповідною температурою не нижче +5оС, оскільки при нижчій температурі відбувається швидке охолодження асфальтної суміші, що може призвести до проблем проведення його ущільнення. Такий аспект може вплинути на якість асфальтного покриття, а  в подальшому його експлуатацію. Якщо ж замовник вирішив асфальтувати вулицю за температурою нижчою, в таких випадках використовуємо іншу технологію вкладання асфальту, вартість якої є вищою.

Процес асфальтування вулиць

Асфальтування вулиць включає такі етапи:

 1. Складаємо проектно-кошторисну документацію, згідно якої, за розробленим та затвердженим планом із замовником, проводяться усі подальші роботи. Вірна та грамотна документація впливає на технологічний процес, якість дорожнього полотна та сам процес асфальтування вулиць.
 2. Проводимо демонтаж існуючого покриття, та відвозимо на утилізацію, очищаємо поверхню від бруду, пилу та вологи. Проводимо осушення ділянки, вирівнюємо від ям, тріщини, вибоїн та інших дефектів;
 3. Проводимо установку каналізації, зливних вод та дренажу (каналізації та жолобу), якщо це запроектовано, в іншому випадку, ми консультуємо та проектуємо встановлення даних елементів, щоб провести їх під час асфальтування вулиці;
 4. Вкладання гравію чи інших матеріалів, необхідних при асфальтуванні вулиць (спочатку гравій великої фракції, а утворені порожнечі засипаються дрібною фракцією гравію). На цьому етапі проводимо встановлення основного матеріалу для асфальтування, адже від цього шару залежить довговічність та цілісність асфальту. Ми дотримуємось усіх норм та стандартів, використовуємо необхідну кількість та відповідний тип гравію, для гарантованої витримки великогабаритних та навантажених авто.
 5. Даний етап потребує відповідної асфальтної суміші. Ми використовуємо грубозернисту суміш асфальту, переважно застосовується на найнижчий шар, дрібнозернисту суміш асфальту, використовується для облаштування автомобільних доріг, піщану суміш – застосовуємо для облаштування пішохідних зон та майданчиків.
 6. Заключним етапом при вкладанні асфальту є бітумна суміш, яка повинна рівномірно лягти. Щоб уникнути нерівностей,  використовують асфальтоукладачі, для більшої щільності покриття – декілька катків.

Від стану та якості дорожнього покриття залежить комфорт мешканців вулиці та  термін експлуатації їх автомобілів. Тому асфальтування нині є досить актуальним та популярним методом, так як асфальт має унікальні фізичні та хімічні властивості. Асфальт є найкращим рішенням для вкладання дорожнього полотна, оскільки відрізняється від інших своєю легкістю. Якщо підрядник виконав усю роботу по вкладанню асфальту згідно норм та стандартів,  то він буде стійким до перепаду температури, зносостійким та довговічним.

Послуга асфальтування вулиць від компанії URD є доступною по всій території України. Облаштування вулиці асфальтом можна замовити самостійно, колективно, найчастіше цим займаються ініціативні групи, які займаються пошуком компанії, яка задовільнить їх вимоги, потреби та влаштує по ціні.

Послуга асфальтування вулиць від компанії URD

Послуги з асфальтування вулиці від компанії URD виконують справжні професіонали, тому ми маємо:

 1. Спеціальну техніку власного автопарку (самоскиди, бульдозери, асфальтоукладачі, бульдозери, автогрейдери, дорожні фрезери та інші);
 2. Фахівців даної галузі, які віддані своїй справі (керівники, проектанти, спеціалісти галузі, робочі);
 3. Високоякісні матеріали власного виробництва (гравій, пісок, мінеральний порошок, бітум тощо);

Фахівці компанії URD проконсультують щодо подальшої співпраці з асфальтування вулиці, врахують усі необхідні елементи, проведуть розрахунок усіх етапів робіт та дадуть рекомендації щодо створення комфорту та безпеки дорожнього покриття. Укладання асфальту процес серйозний, тому і довіряти необхідно лише професіоналам, адже саме від підрядника залежить якість виконаних робіт. У своїй роботі використовуємо матеріали належної якості, та пропонуємо замовнику довгострокову та плідну співпрацю.

На вартість вкладання асфальту впливають наступні фактори:

 1. Визначення необхідних робіт (демонтаж старого покриття, встановлення бордюрів, піднімання каналізаційних люки);
 2. Площа ділянки, де буде проводитись асфальтування;
 3. Стан покриття та його наявність на момент початку співпраці;
 4. Інтенсивність руху, транспорт який має здійснювати рух;
 5. Місце розташування об’єкту;
 6. Матеріали та спецтехніка для асфальтування вулиці.

Переконані, що результат співпраці вас порадує своїм виглядом та комфортом.

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами