Асфальтування стоянок

Асфальтування стоянок- популярна послуга для забудовників житлових комплексів і котеджних містечок в Україні.

Асфальтування стоянок- популярна послуга для забудовників житлових комплексів і котеджних містечок в Україні.

Асфальтування стоянок

Із збільшенням автотранспорту та розбудовою житлових масивів зросла потреба у стоянках та паркувальних місцях у містах України. Асфальтування стоянки навколо будинку -необхідне для комфорту та гарного вигляду двору, біля організації чи торгового центру –  справляє гарне враження про господаря даної устави, який дбає про своїх відвідувачів та покупців. Таку послугу надає компанія URD Українські дороги, яка на ринку України з будівництва та ремонту доріг давно, яка зуміла заслужити авторитет надійного партнера та відповідального підрядника, і впевнено втримує свої позиції одного з лідерів. Поряд із асфальтуванням вулиць, дворів, тротуарів компанія надає послугу з асфальтування стоянок у містах всієї України.

Асфальтування стоянок на сьогодні є затребуваною у всіх населених пунктах країни. Адже кількість автотранспорту вимагає наявності власного паркінгу в організаціях комунальної і державної власності, їх наявність створює комфорт та гарний вигляд.

Фахівці компанії URD знають усі потреби та вимоги в обраному напрямку.  Роботи, виконують дотримуючись жорстких правил та існуючих стандартів, не лишень під час асфальтування, але і при підготовці до його вкладання. Ми відповідаємо за якість, безпеку та вчасні терміни виконання покладених на нас завдань.

Наші переваги з асфальтування стоянок:

 1. Виконання запланованих робіт вчасно згідно плану
 2. Досвідчені фахівці, із відповідною освітою та знаннями новітніх технологій;
 3. Сертифіковані матеріали власного виробництва та надійних провірених партнерів, наявність усіх відповідних документів, сертифікатів якості;
 4. Власний автопарк сучасної техніки;
 5. Ціни помірні та доступні.

Укладання асфальту на стоянках, як і будь-де, потребує якісних матеріалів,  досвіду працівників та їх відповідальності, дотримання будівельних правил та стандартів.  Також потрібно розуміти, що технологія даного напрямку залежить від призначення стоянки та її подальшого навантаження. Не потрібно забувати і про красивий вигляд паркувального місця, так як це переважно є репутацією компанії чи організації, до якої воно прилягає .

Особливості вкладання асфальту на стоянках

 1. Підготовка фундаменту запланованої території, він має бути міцним, надійним та стабільним (до зміни температури, вологості та навантажені). Якщо закласти поганий фундамент, то асфальтне покриття стоянки швидко руйнуватиметься, з’являться тріщини, ями.
 2. Асфальтова суміш має бути якісною та недавньою. Такі умови залежать від постачальника бітуму. Ми маємо власні заводи із виготовлення сировини, тому впевнені у її якості та свіжості і впевнено використовуємо її під час роботи.
 3. Для створення надійної та міцної стоянки важливими є погодні умови. Проводимо усі етапи від квітня до листопада місяця, так як це найсприятливіший період для вкладання асфальту.

Для вчасного виконання замовлення необхідно мати якісну сировину та матеріали, відповідну техніку та інструменти, які дозволять вкласти асфальт належним чином, зробити його зносостійким та довгочасним. Від методу асфальтування залежить вартість роботи, терміни виконання та здача стоянки (в обумовлені із клієнтом терміни).

Проводимо асфальтування стоянок такими методами:

 1. Застосовуємо спеціальну техніку – укладачів, ковзанок, котків тощо. (Використовуємо при великій площі стоянки, де є можливість застосувати усю необхідну техніку, та пришвидшити роботу).
 2. Вручну виконуємо усі етапи роботи, в цей спосіб використовуємо ручні пристрої. (Такий спосіб властивий при асфальтуванні малих території, де заїзд спеціальної техніки неможливий).
 3. Комбінований – на загальній площі використовуємо спеціальну техніку, а у важкодоступних місцях використовуємо ручні прилади.

Працівники компанії URD  працюють на малих та великих площах, оскільки маємо усю необхідну техніку, яка здатна працювати навіть на маленьких територіях. Вчасно здаємо довірені нам об’єкти, тому що не маємо проблем із поставками матеріалів та сировини, так як виготовляємо їх на власних заводах. Усю продукцію провіряємо у сертифікованій лабораторії оснащеною модернізованим устаткуванням. Команда спеціалістів – створить для вас стоянку, дотримуючись технологічних вимог та ваших побажань

Переваги асфальтування стоянки

 1. Завдяки своїй гладкі поверхі, створює безпеку для водіїв, шини автомобіля мають гарний контакт із поверхнею асфальтового покриття.
 2. Довгий термін експлуатації дозволяє власнику забути про його покриття на довгі роки.
 3. Поверхню легко прибирати від усілякого сміття, чистити від снігу.
 4. Швидкість асфальтування стоянки, наскільки дозволяють погодні умови.
 5. Втілення дизайнерських задумів замовника, щодо облаштування стоянки.

Досить часто стоянка має інформативну чи маркетингову складову компанії. Під час планування робіт, замовник проявляє бажання встановити світловідбивні елементи, різноманітні покажчики тощо. Такі нюанси наші фахівці враховують під час проектування майбутньої стоянки, та підготовлюють пропозиції, які згодом втілюють у життя. Ми працюємо задля задоволення потреб замовника, тому зробити зупинку оригінальною для фахівців компанії URD не складає ніяких проблем.

Як і будь-яке будівництво, асфальтування стоянок передбачає ряд необхідних етапів роботи, які є важливими для кінцевого результату. У нас працюють досвідчені фахівці, які допоможуть із оформленням документів, проектуванням об’єкту та розміщенням на ньому усіх необхідних елементів,  проконсультують щодо матеріалів, які економічно вигідні і практичні у застосуванні, розкажуть етапи будування та інші їх властивості, від яких залежить завершальний етап співпраці.

Послуга асфальтування стоянок в Україні

Послуга із асфальтування стоянки включає в себе такі етапи:

 1. Підготовка документації та укладання договору із замовником. Цей етап передбачає визначення місцевості та її особливості, проектування та розрахунок вартості даного об’єкту, враховуємо всі вимоги замовника.
 2. Підготовка фундаменту. Це етам є важливим, оскільки вирівнюється поверхня, розробляються усі виступи, пагорби, засипаються ями. Вкладається пісок та щебінь, цей шар міцно втрамбовуємо, щоб уникнути руйнування асфальтового покриття.
 3. Вкладання асфальту. Ми використовуємо асфальтну суміш якісну та надійну, ущільнюємо її спеціальною технікою для довгострокового використання.
 4. Нанесення необхідної розмітки. Це потрібно для того, щоб не створювати хаотичного руху автомобілів, які заїжджають чи виїжджають. Розмітка має бути чіткою, зрозумілою.

Усі послуги мають виконувати професіонали своєї справи,  які знають новітні технології, вміло користуються спеціальною технікою та здатні швидко приймати оптимальні рішення. Спеціалісти компанії URD постійно вдосконалюють свої знання, переймають досвід своїх колег із за кордону та втілюють його в галузі асфальтування на теренах України.

Замовити послугу асфальтування стоянки можете написавши на пошту компанії та за номерами вказаними у розділі КОНТАКТИ. Звертайтеся, будемо раді знайомству, співпраці та партнерським відносинам!

 

Пошук по сайту

Зв’яжіться з нами